Перейти до вмісту

Фарбування брів: поради майстрів-бровистів.

Багато жінок  сумніваються, чим краще фарбувати: хною чи фарбою? Краще зараз дізнатися, ніж потім плакати в салоні краси. Як показали дослідження цієї теми, питання дійсно актуальне. Розбираємося за допомогою майстрів-бровистів.

Хна — фарба з висушеного листя рослини, яка називається лавсонія неколюча. Нею фарбують не волоски, а шкіру під ними. Таким чином бровист створює ілюзію глибини.

За словами експертів в фарбуванні брів, хна — безпечна і природна альтернатива фарбі. Підходить людям з чутливою шкірою. Фахівці зазначають, що це перша сходинка до більш стійкого фарбування брів.

Ми виявили, що хну вибирають ті, хто хоче кращих обрисів брів і, можливо, не зовсім готові до косметичного татуювання або мікроблейдингу брів.

Ефект від фарбування брів хною зазвичай зберігається від двох до чотирьох тижнів, але це залежить від типу шкіри. Якщо вона суха, відтінок тримається дещо довше, ніж у людей з жирною шкірою. При шкірних захворюваннях, таких як псоріаз, дерматит і екзема, хна не протримається довго.

Небажано використовувати для жорстких волосків, так як хна має властивість сушити волосся, тим самим роблячи його ще жорсткішим.

Читайте також: Створіть на своїй дачі затишок, посадіть павловнію.

Коли можна використовувати фарбу?  Цей спосіб перетворення можна використовувати за умови відсутності алергічної реакції (втім, як і для хни).Фарба добре підходить для густих і не дуже густих брів. Може добре фарбувати шкіру або практично не залишати слідів на ній.

Фарбування тримається від двох до трьох тижнів, але це може відрізнятися залежно від вашого типу шкіри, догляду за шкірою та того, скільки ви знаходитесь на сонці (сонце володіє відбілюючим ефектом). У більшості випадків ефект помітний протягом місяця.