Перейти до вмісту

Гардероб, який додає вік.

Експерти розповіли про  п’ять речей, які додають вік. Зазвичай з віком стиль у жінок змінюється в кращу сторону, це стосується вибору базових речей, коштовностей, відтінків.

У вас один стиль або колір в гардеробі

Ви давно визначилися, що вам йде і в чому вам комфортно. І одягаєтеся в одному стилі з року в рік. Мода змінюється, і чому б періодично не вносити зміни в свій гардероб? Повірте, ці зміни обов’язково підуть вам на користь! Зміни в стилі допоможуть подивитися на себе з абсолютно іншого боку.

Ви не носите високі підбори і всі взуттєві новинки

Вікові зміни часто змушують відмовлятися від взуття на високому каблуці. Вам некомфортно, болить спина, набрякають ноги. Взуття на підборах підкреслює жіночність, змінює ходу, тому не варто відмовлятися від каблука. Зараз є маса зручних варіантів взуття на підборах і дуже цікаві новинки.

Перестали купувати цікаві аксесуари

Так, ваш золотий або срібний ланцюжок(сережки) стали єдиними, що пам’ятають ваші колеги і знайомі на вас. Ви носите його з року в рік, і люди запам’ятовують один ваш образ. Золото або срібло зараз не показник статусу, тому сміливо купуйте стильні аксесуари і активно доповнюйте свій образ ними. Без зайвої  “старанності”, звичайно.

Читайте також:Як повернути у стосунки теплі почуття?

Ви купуєте одяг виключно класичного стилю

Класичні моделі добре сидять і довго носяться. Але все-таки іноді варто розбавити свій гардероб модною новинкою, головне, щоб вона добре на вас сиділа.

Ви вибираєте неприкрашаючі вас тканини і фасони

Дешево і негарно виглядають неякісні тканини дивних кольорів. Якщо ви хочете виглядати стильно — обов’язково, підбирайте стильні принти і речі.