Перейти до вмісту

Гарні губи — результат правильного догляду за ними.

Дермантологи стверджують, що на губи постійно впливає навколишнє середовище, і нерідко цей вплив є достатньо агресивним.

Шкіра губ може передчасно постарішати через постійний вплив вітрів, ультрафіолету, пилу, а також декоративної косметики. Вона, на відміну від інших ділянок шкірного покриву, жир не виділяє, і це стає причиною негативного впливу на губи холоду і зниженої вологості. А у результаті — шкіра на губах пересихає і розтріскується.

Не додадуть шкірі губ здоров’я і такі фактори, як нестача в організмі вітамінів, мило, у складі якого містяться шкідливі хімічні речовини, а також паління. Косметологи розповіли про 5 головних секретів догляду за губами, які допоможуть шкірі губ зберегти здоров’я.

Зволоження губ

Якщо організм відчуває нестачу води, губи будуть сухими. Необхідно випивати достатню кількість води протягом дня, тоді й губи будуть м’якими та зволоженими. А ось сечогінний чай або кава призведуть до зневоднення, тому цих напоїв не має бути занадто багато у раціоні.

У кожної жінки обов’язково має бути бальзам для губ або гігієнічна помада  — це те, чим користуватися потрібно постійно. Якщо дотримуватися цієї поради, то губи не будуть пересихати і на них не з’являться тріщини через ультрафіолет або обвітрювання. Добре також користуватися гігієнічною помадою, як основою для макіяжу губ. На ніч губи періодично можна змащувати живильним кремом, трохи масажуючи їх.

Захист губ від сонця

Якщо часто доводиться перебувати на сонці, то необхідно запастися бальзамом для губ з SPF, тоді їм не страшний буде ворожий ультрафіолет. А ось бальзами з фенолом і камфорою використовувати не рекомендується, тому що такий сильний антисептик лише шкодитиме губам.

Облизування губ

Навіть якщо губи пересохли, облизувати їх не рекомендується. Через слину вони стануть ще сухішими і потріскаються. А де тріщини, там і запальний процес.

Здоров’я губ і вітаміни

У їжі має міститися достатня кількість вітамінів. Якщо губи потріскалися, то необхідно додати у раціон вітаміни А і Е, що містяться у таких продуктах: цільні злаки,хліб,лущений рис,червоне м’ясо,яєчні жовтки,зелені листові овочі.

Читайте також: Корисні лайфхаки. Як виглядати молодше?
Масаж губ

Для здоров’я губ дуже важливо, щоб їх кровопостачання було гарним. А це означає, що губам необхідний масаж. Це можна робити просто пальцями, а можна взяти м’яку зубну щітку. Масажувати слід у різних напрямках і протягом двох-трьох хвилин.Після масажу можна нанести  на губи жирний крем.