Перейти до вмісту

Гель – порошок для прання своїми руками. Економічно, екологічно, ефективно.

Склад:

75 г натурального господарського мила (можна взяти й з ефектом відбілювання),

склянка харчової соди,

1,5 л води, за бажання ефірна олія (10–20 крапель).

Знадобляться ще терка, окрема каструля та лопатка для помішування, посудина для зберігання.

Приготування:

Для процедури варто виділити окремий комплект кухонного реманенту?тому що не кожен захоче після того готувати їжу в ній.

Читайте також:4 причини, через які стосунки вигорають.

Спершу потрібно натерти мило, скласти його в каструлю й додати соду. Якщо перете речі з сильними забрудненнями, то дві-три ложки харчової соди замінити содою кальцинованою – вона більш ефективна. Довести суміш до кипіння й обережно поволі влити воду. Ретельно перемішувати суміш, поки мило не розчиниться остаточно. А зараз можна додати декілька крапель улюбленої ефірної олії, наприклад: лаванду і лимон, або ще щось.

Після цього,засіб потрібно злегка остудити і перелити в ємність для зберігання. Гель-порошок краще зберігати в темному прохолодному місці. Та подалі від дітей. До використання він готовий за тиждень, текстура гелю стане густішою. Для прання речей достатньо три-п’ять ложок засобу влити у відділення на порошок. Гель можна використовувати і для ручного прання. Він ефективний, економічний, екологічний і просто чудовий у всіх планах. Тепер не доведеться витрачати кошти на гель та порошок, цей засіб замінить ті засоби, які ви часто купували в магазинах.