Перейти до вмісту

Гігієнічна помада має ряд властивостей, про які жінки навіть не здогадуються

Якщо ви вважаєте, що гігієнічна помада потрібна тільки для зволоження губ, то сильно помиляєтесь. Насправді вона може стати незамінною помічницею у різних ситуаціях. Ось декілька прикладів використання гігієнічної помади:

1. Зволоження шкіри рук і ліктів

Будь-яка якісна гігієнічна помада добре зволожує і живить шкіру, особливо, якщо містить в своєму складі алоє або масло жожоба. А завдяки вмісту меліси – відмінно заспокоїть роздратування. Тому якщо крем для рук закінчився – спробуйте скористатися помадою.

2. Знезараження ран та опіків

При необхідності гігієнічну помаду можна використовувати, як засіб першої медичної допомоги. На очищену ранку слід нанести товстий шар антибактеріальної помади. Бджолиний віск, що міститься у ній, зможе навіть зупинити мікро-кровотечу. Більше того, цей спосіб істотно зменшить ризик зараження.

3. Демакіяж: просто і швидко

Якщо від спеки у вас потекла туш чи тональний крем, зніміть надлишки за допомогою гігієнічної помади і спонжика. Важливо: якщо помада містить охолоджуючі речовини, наприклад, ментол, її не варто використовувати під повіки.

4. Ідеальна форма брів

Читайте також: Вчені встановили вік, у якому жінки почувають себе більш впевнено

Щоб змінити форму брів, використовуйте трохи гігієнічної помади. Вона допоможе укласти неслухняні волоски.

5. Гігієнічна помада в побуті

Заїла блискавка? Не впадайте у відчай. Пройдіться помадою по зубчиках застебнутої блискавки. Після: розстібніть і застебніть знову.

6. Помада – замість мила

Якщо кільце на пальці застрягло, а мила під рукою немає – його функцію відмінно виконає гігієнічна помада.