Перейти до вмісту

Вчені встановили вік, у якому жінки почувають себе більш впевнено

Дослідники встановили, що найщасливішими жінки відчувають себе незадовго до 30 років. Саме у цей період вони відчувають себе успішними в роботі і впевненими в собі, а також отримують найбільше задоволення від сексу.

Проте вже в тридцять жінок починає турбувати поява зморшок і сивого волосся.

Представники косметичної компанії Clairol Perfect 10 провели дослідження, в якому взяли участь 4 тис. представниць прекрасної статі. В ході досліджень було встановлено, що “28 років – час коли волосся і фігура жінки виглядають найкращим чином, дозволяючи відчувати незвичайну упевненість в собі”.

Читайте також: Чи правда, що люди, які люблять одне одного, стають схожі зовнішньо

Опитування проводили серед жінок у віці від 25 до 65 років і стосувалося воно 12 ключових критеріїв. Так, за отриманими даними, найбільш успішними в кар’єрі жінки відчувають себе в 29 років, особисті відносини найбільше влаштовують їх в 30, а кращий секс, як зізналися дами, буває в 28 років.

Однак для жінок, яким за 30, не потрібно розчаровуватись. Для них теж не все втрачено: успішність сімейного побуту досягається в 32, а найбільшу фінансову стабільність пані відчувають в 33. В ході дослідження також виявилося, що дві третини жінок вважають, що старіють швидше за чоловіків, а 56% – переживають за минулу красу, що втрачається з роками. Нанесення макіяжу займає у жінок до п’яти днів в рік – в середньому по 22 хвилини щодня, повідомляють дослідники.