Як насправді працює масаж сухою щіткою?
Суть такого брашінгу в механічному впливі на епідерміс – верхній шар шкіри. Щетина відлущує мертві клітини – косметологи називають цей процес ексфоліацією. Саме тому процедуру проводять насухо: так тертя сильніше, ніж при вологому чищенню, і частинки сходять краще. При цьому масажні рухи тимчасово підсилюють кровообіг. Ексфоліація і тимчасове посилення кровопостачання – ось справжній результат масажу.
Як робити сухий масаж?
Підберіть собі підходящу щітку
Постарайтеся пощупати її в магазині, щоб підібрати оптимальну жорсткість щетини. Для початку краще взяти м’ягчу, щоб не травмувати шкіру. Найм’якша щітка – з синтетичним ворсом, зроблена з кактуса трохи грубіша, найбільш жорстка – з щетини кабана. Форма немає значення, підбираєте для своєї зручності. Перед першим використанням і після нього щітку потрібно промити і висушити.
Читайте також: Найващі знаки Зодіаку серед жінок
Запам’ятайте головні правила
Щітку змочувати не варто. Масаж робиться на суху шкіру.
Після процедури прийміть душ, щоб змити відлущені частинки. Контрастні водні процедури посилять ефект і зміцнять судини.
Зволожуйте шкіру. Використовуйте зволожуючий крем або засіб з додаванням олії, але ні в якому разі не чисте масло.
Відпрацюйте техніку
Можна робити масаж круговими рухами або прямими. Принципової різниці в ефекті не буде, головне – рухатися по ходу лімфи, від кінцівок до серця, обходячи лімфовузли. Не варто масажувати області під пахвами і колінами, внутрішню поверхню стегон і груди. Рухи повинні бути м’якими і приємними, без надмірного тиску. Процедура повинна займати 5-10 хвилин. Досить одного пілінгу щіткою в тиждень.
Більш часті сеанси можуть нашкодити: порушити захисний бар’єр і баланс вологи в шкірі. Якщо у вас немає дерматологічних проблем, масаж сухою щіткою – хороший варіант домашнього догляду і альтернатива скрабу. Головне – виконувати процедуру дбайливо і не очікувати від брашінгу занадто багато.