Перейти до вмісту

Найващі знаки Зодіаку серед жінок

Перше місце- Скорпіон

За думкою астрологів, самим ващим знаком являється Скорпіон. Люди під цим знаком важкі у спілкуванні і розумінні, але мають дуже сильне притягування, якому важко чинити опір. Вони завжди володіють тим, чого хочуть- для них немає нічого неможливого. У них дуже жорстоке відношення до себе, до навколишнього світу і достатньо тяжкий характер.

Жінка- Скорпіон схильна до маніпулювання, так як і жінки других водяних знаків.

У прекрасної половини представників Скорпіонів немає поняття “золота середина”. Скорпіонша вимоглива до всього і до всіх, не зупиниться поки не отримає потрібний їй результат. З Скорпіоном- життя як на вулкані, не знаєш коли вибухне і чим все це закінчиться.

Терпіння- от ключ до того, як завоювати їх довіру.

Дреге місце- Овен

Овни- дуже імпульсивні особистості, достатньо жорсткий і тяжкий знак Зодіаку. Такі можуть за лічені секунди зруйнувати те, що будувалося роками. Це стосується і бізнес- проектів, і романтичних побачень, і дружби. Жінка- Овен завжди права, а якщо вона не права, то ти повинна признати, що вона права. У неї таке правило. Овен, не спроможний признати свої помилки.

Типова жінка- Овен на повній швидкості летить по життю, кидає виклик будь- кому, хто перейде їй дорогу. Якщо тобі не повезе і ти попадеш їй під ноги, то повністю відчуєш на собі, що таке роздратована дівчина- вогонь.

Читайте також: Декілька фактів про сімейне життя

Третє місце- Близнюки

Близнюків хтось постіно кудись веде. Вони- яскраві, балакучі і примхливі. У важких моментах вони одягають “маску байдужості” або навіть жорстокості і покидають бал, не прощаючись ні з ким. Думка оточуючих для них нічого не означає . У них свій світ фантазії у голові.

Жінка- Близнюк, чудовий друг, різнобічно розвинена, жива і мрійлива, добра і вимоглива.

Четвертє місце- Водолій

Ці люди досить не прості, але при цьому настільки чарівні, що життя без них ніколи не буде колишнім і щасливим. Водолії- розумні, але часто емоції у них беруть верх і вони уже покидають правильний і раніше обдуманий напрямок руху.

Не варто називати Водоліїв холодними людьми. Вони гарячі, як вогонь! Але віддають перевагу ховати своє полум”я всередині, довіряючи його найблищим.

П”яте місце- Козерог

Вони настільки вперті, що ніколи не будуть робити те, чого не бажає їх душа. Представники цього знака Зодіака стараються вибірково відноситися до свого оточення.

Козеріг дуже важкий для розуміння, тому, що більшість тримає всередині і розказує про себе тільки тим кому повністю довіряє. Тим хто закоханий у козерога можна побажати терпіння і витримки.