Перейти до вмісту

Гороскоп на 17 липня 2020 року: прогноз для всіх знаків Зодіаку

Овен

Саме завтра сприятливий день  для кар’єрного росту та успіху. Для вирішення важливих завдань вам буде необхідна активна партнерська підримка. Зірки радять негаяти час, а приступати до справи якомога раніше, тому що ближче до вечора у відносинах стане менше визначеності і потрібна вам людина може засумніватись у ваших діях.

Телець

Тельцям завтра варто бути обережними у справах та відносинах з людьми. Навіть у вдалій угоді можуть виявитися непорозуміння, які цілком здатні зіпсувати вам загальне враження від події. Також не дуже сприятливий день для зміни іміджу та починання грандіозних планів.

Близнюки

Для цього знака день почнеться з досить приємних моментів та буде вдалий розвиток вчорашніх подій. Зірки радять не зволікати і натякають, що витягти із ситуації користь і задоволення буде простіше в першій половині дня. Чим ближче до вечора, тим менше буде у ситуації, яка вас цікавить динаміки і більше спотворень.

Рак

Сьогодні влада над людьми і подіями для більшості Раків є всього лише приємною ілюзією. Ефект від ваших промов і дій буде слабким, а часом і зовсім уявним. День підживлює залежність і сугестивність, знижує вашу впевненість у своїх думках і почуттях. Краще не приймати рішень, не починати справ, почекати з самопрезентацією. Не варто заводити нові дружні та романтичні зв’язки.

Читайте також: Повітряний десерт на сніданок – без борошна і масла

Лев

Цієї п’ятниці Леви будуть романтичними, як і їх оточення. Свобода від контролю додасть натхнення, алеважко буде досягнути бажаного результату у будь-яких починаннях. Особисті і колективні зусилля дадуть максимальний ефект вранці, завдяки інерції дня вчорашнього. Левам не варто починати нову справу, так як азарт буде нестійким, ваш імпульс послабить лінь, спотворена перспектива або слабка підтримка.

Діва

Зірки натякають Дівам на ймовірність обману і самообману, тому якщо вам подобається план, людина, ситуаціія чи річ, тим сильніший ризик приємних помилок. Серед інструментів досягнення мети сьогодні значаться омана, удавана турбота, лестощі. Ви можете дивитися крізь пальці на чужі недоліки або самі вводити в оману оточуючих.

Терези

Сам сьогодні Терези  можуть зробити вибір на користь бажаного, а не дійсного. Зірки підказують, що серйозні помилки вам зараз не загрожують, але цілком можлива ідеалізація окремих моментів — наприклад, якихось конкретних речей, людей або сервісів. Не найкращий момент для ділових переговорів: ви будете ухильні і м’які там, де потрібні прямота і жорсткість.

Скорпіон

Скорпіонам краще не втручатися в хід подій без особливої необхідності. Відсутність або мовчання буде сильною зброєю, оскільки допоможе вам виграти час, накопичити враження або матеріал для роздумів. Доречні лише тонкі способи впливу на чужу свідомість. Можна пустити в хід гру асоціацій, музичне послання, натяк або підтекст.

Стрілець

Стрільці будуть сумніватися у чужих намірах, щирості почуттів, неясності у фінансових угодах. Навіть вдала співпраця протягом дня може зійти нанівець, в силу взаємних або односторонніх підозр. Зірки радять не надавати значення тому, що не підтверджено фактами, а якщо обґрунтовані підозри, не поспішати з питаннями.

Козоріг

Козерагам сьогодні не бажано займатись відповідальною роботою та дрібними справами, що потребують підвищеної обережності і ідеального окоміру. Аж до ночі можливі проблеми з концентрацією уваги, точною діагностикою і системним критичним мисленням. Можливо так, що будуть допущені помилки і доведеться переробити фагмент роботи, який вам найбільше подобається.

Водолій

Цей день Водоліям краще відвести для відпочинку — або творчих вільних занять, не пов’язаних з великими навантаженнями. Це доба пасивної гармонії. Виявляться на приємній для себе хвилі Водолії-романтики, закохані, мрійники. Зірки не рекомендують ставити конкретні складні цілі, братися за нові проєкти з нуля або намагатися повторити вчорашній успіх: привабливій ідеї завадить лінь або неуважність.

Риби

Сьогодні Риби непогано почуваються в атмосфері невизначеності та ідеалізму. Багато Риб вдало замовчать про свої почуття чи зможуть піти від відповідальності. Також можливі фінансові промахи. Рибам  не варто займатися обміном, покупками житла, ремонтом, а також господарськими та діловими питаннями