Перейти до вмісту

Готуємося до сварки. Я сказав, що все, досить! Я міняю замки і до побачення. Дружина не хоче сваритися з ріднею, але як викрутитися, не знає.

У мене родина – жінка, двоє дітей. Мої батьки мають дачу, і у батьків дружини теж є дача. Вірніше, була. Нам, якщо вже чесно, ці дачі були до одного місця. У моїх батьків постійно брат з сім’єю і мамина сестра. На дачі батьків дружини – теж її брат з родиною і її сестра з дітьми.

Нам то завжди раді, але тісно, тому ми й ми не рвалися особливо. Купили свою, так тепер теща думає, що вона там хазяйка! Абсурд.

У мене дружна родина – жінка, двоє дітей. Мої батьки мають дачу, і у батьків дружини теж є дача. Вірніше, була. Ми до них туди практично не їздимо. Максимум, пару раз за літо. Ми завжди знаємо, як і де цікаво провести час: любимо подорожувати і завжди є куди поїхати.

 

Читайте також Відтоді ми вже 6 років, як не спілкуємося зі свекрухою, живучи в одній квартирі. Жодним словом з нею не перекидаємося, хіба що дуже вже треба, та й то лише я, бо чоловік не хоче абсолютно йти на примирення з матір’ю, сказав, що з того дня її для нього не існую.

Та нам, якщо вже чесно, і не дуже комфортно на цих дачах. У моїх батьків постійно брат з сім’єю, плюс мамина сестра. На дачі батьків дружини – теж її брат з родиною і її сестра з дітьми. Нам то завжди раді, але тісно, тому ми й ми не рвемося особливо.

П’ять років тому ми дозріли і купили свою дачу. Вірніше, спочатку ділянку, а потім побудували котедж з лазнею, без сільського господарства, просто як зону відпочинку. Влітку ми туди часто не їздимо, максимум два рази на місяць з друзями. А ось взимку частенько, то ж з компанією з друзями.

Два роки тому у брата дружини виникли проблеми з фінансами. Батьки дружини дачу продали, з умовою, що коли все налагодиться, куплять знову і кращий варіант, як у нас – із зимовою експлуатацією в охоронюваному селищі. Але все це так і залишилося в проекті, на словах.

І ось у цьому році весною нас попросили батьки дружини, щоб ми дозволили їм їздити до нас, коли нас немає на дачі, або коли ми не проти. Вийшло як у приказці: даси палець – по лікоть відкусять.

Звичайно, туди почали їздити крім батьків дружини і брат дружини, її сестра. Всі зі своїми дітьми і сім’ями.
Перший інцидент трапився ще навесні. Я заборонив розбивати грядки і ставити теплицю, але нас з дружиною переконали тоді.

Друга стичка виникла, коли тесть купив моїм дітям розкладачки і в нашому ж будинку виділив нам кімнату.
Тепер вони туди їздять кожні вихідні з тещоної ініціативи, і ми вже розуміємо з дружиною, що дача не наша.

Поставили умови, що в наступні вихідні ми їдемо з друзями і щоб нікого не було! Так ми тепер вороги, і ще лекцію нам прочитали, щоб ми все за собою прибрали.

Готуємося до сварки. Я сказав, що все, досить! Я міняю замки і до побачення. Дружина не хоче сваритися з ріднею, але як викрутитися, не знає.