Перейти до вмісту

Хочете схуднути: прості і ефективні поради.

Якщо хочете схуднути, стартуйте прямо сьогодні.

Переходьте на одяг з поясом

Щоб не піддаватися на провокації апетитних десертів, перейдіть на сукні та штани з поясом або ременем — вони не дозволять вам з’їсти зайвого і будуть постійно нагадувати про поставлену мету.

Фотографуйте їжу

Правило: “не сфотографував — не поїв!”, як не дивно, можна успішно застосовувати для боротьби із надмірною вагою.

Заведіть собаку

Або знайдіть друга, у якого вона вже є — і регулярно ходіть з ними на прогулянку.  І справа не тільки у фізичному навантаженні: ігри та спілкування з цими доброзичливими тваринами допомагають знизити рівень стресу, який часто «допомагає» нам набирати зайві кілограми.

Залишайте на тарілці трохи їжі

У дорослому житті ми найчастіше переїдаємо — через високу швидкість і неуважність, з якими поглинаємо їжу. Заведіть правило залишати на тарілці трохи їжі — приблизно стільки, скільки ви з’їдаєте за три укуси. Ви здивуєтеся, але те що залишилося, вам вистачить, щоб наїстися!

Їжте більше продуктів з пробіотиками

Корисні бактерії в нашому кишечнику — запорука не тільки стрункості і красивої фігури, але і здоров’я. На жаль, постійні стреси і неправильне харчування ведуть до порушення здорового балансу — і наш кишечник працює гірше, метаболізм порушується, а вага йде вгору. Обов’язково з’їдайте кожен день який-небудь продукт з пробіотиками, який допоможе підтримувати здоров’я кишечника.

Читайте також: Час збирати березовий сік.

Випийте склянку води. Прямо заразІ повторіть ще як мінімум 5 разів протягом дня. Скільки б ми не пили, швидше за все ми п’ємо недостатньо, стверджують фахівці з харчування. А нестача води призводить до утворення набряків, затримки рідини в організмі і порушення обміну речовин.

Запишіться до психотерапевта

Якщо ви ніяк не можете впоратися із надмірною вагою, можливо, причина не в фізіології, а в психологічних установках.  А ще психотерапевт підкаже ефективні способи впоратися зі стресом.