Перейти до вмісту

Хотів перевірити почуття дівчини та залишився ні з чим

Все більше молодих чоловіків розчаровуються в сучасних дівчатах, оскільки серед них багато мисливець за грошима, яким всеодно на почуття. Бажаючи не допустити помилок, багато хлопців вигадують легенди про свою бідність, бажаючи перевірити щирість своєї другої половинки.

Проте чи будуть такі відносини щасливими?

В студентські роки наш головний герой вперше розчарувався в стосунках через гроші. В навчальному закладі він познайомився з милою та симпатичною дівчиною. Скоро вони почали зустрічатись.

Хлопець був родом із забезпеченої родини, тому на дівчину грошей не шкодував: дорогі подарунки, розкішні букети квітів, елітні ресторани.

Але раптово фінансове становище в фірмі батька змінилась, фінансові можливості сім’ї стали значно меншими. Молодий чоловік більше не мав можливості виконувати всі капризи дівчини, тому вона запропонувала розійтись.

Після декілька місяців справи сімейного бізнесу пішли в гору, хлопець знову був при грошах. Колишня дівчина знову нагадала про себе. Одного вечора вона написала, що можна все почати спочатку. Але він відмовив їй, хоча урок не пройшов даремно. Тепер його головною боязню було зустріти мисливицю за грошима.

Після закінчення університету хлопець пішов працювати у велику ІТ- компанію. Під час однієї з ділових зустрічей він познайомився з симпатичною дівчиною. Після цього почав проявляти симпатію до неї і через декілька місяців вона відповіла взаємністю.

Але гіркий опит підштовхнув хлопця на брехню. З першого побачення він створював собі інший образ. По-легенді його сім’я все життя працювала фермерами. Фінансів на життя ледве вистачало, допомоги зі сторони чекати не приходилось.
Дівчина на це не звертала увага, навпаки говорила, що всього в житті потрібно добиватись самому. Проте він всеодно хотів перевірити дівчину: вдавав з себе бідного, носив скромний одяг та переміщався на громадському транспорті, жодного разу не дарував дорогих подарунків.

Читайте також: Незвичний рецепт кабачків, які смакують як ананаси

Такі стосунки дівчину зовсім не тривожили, тому він дійшов висновку, що стосунки щирі. В один день хлопець вирішив припинити експеремент і розказати всю правду та зробити пропозицію руки і серця. Проте він був сильно розчарований, оскільки дівчина повідомила про розрив стосунків.

Через деякий час він почув, що його дівчина планує весілля. Приголомшений новиною, молодий чоловік вирішив прийти на весілля та побачити нареченого. Розгадка виявилась незвичайною. Дівчина вибрала не багатого чи успішного, а простого охоронця з компанії його батька.

Через деякий час після весілля, не витримавши, хлопець зателефонував до дівчини з запитанням чому вона вибрала саме цього чоловіка. Дівчина розкрила всі карти і розповіла всю історію спочатку. Приблизно рік назад, коли пара була ще разом, вона дізналась від друзів, що її обранець зовсім не бідняк.

Проте розповідати про своє відкриття вона не стала. З часом ситуація почала викликати все більше негативу. Дівчина не могла прийняти філософію коханого, їй не подобалась недовіра з його сторони. Вона ніколи не зустрічалась ні з ким через гроші.

З теперішнім обранцем вона знайома ще зі школи і знала, що він закоханий у неї. На протязі відносин з нашим героєм, вона змогла усвідомити, хто насправді любить її. Саме той, хто довіряє і вірить, не сумніваючись в її поступках.

Правда виявилась дуже гіркою для хлопця. Але він так і не зміг змиритись, що дівчина вибрала простого охоронця.