Перейти до вмісту

І до того ж власник того будинку також звернувся до правоохоронних органів і заявив, що робітник поцупив банку із десятьма тисячами доларів.

Олександр – звичайний робітник. Точніше він сезонний заробітчанин, а у час коли залишається вдома доки чекає на чергову візу – то береться за будь-яку роботу.

От і цього разу він вирішив підзаробити грошенят, та навіть і гадки не мав, що все так обернеться. Молодий чоловік побачив в інтернеті оголошення, що у його місті чоловік шукає робітників для влаштування водовідведення від будинку.

Олександр зателефонував за вказаним номером і вже наступного дня, з самісінького ранку, приступив до поставленого завдання.
Він проклав необхідні труби по периметру будинку, які кріпилися під дахом і йому залишалося викопати траншеї біля фундаменту.

Читайте також Один дивак прийшов в аптеку за батоном.

Коли Олександр виконував ці земляні роботи, то його лопата наткнулася на щось тверде. Це була звичайна трилітрова банка, всередині якої були щось загорнуто у білу тканину, яка почорніла від давності.

Хлопець обережно розгорнув цей пакунок і побачив, що всередині заховано купу грошей. Він сховав знахідку, а ввечері вдома порахував і нарахував близько трьох тисяч доларів. Одну купюру він вирішив на днях обміняти, щоб переконатися у її справжності.
Олександр мав необережність похвалитися знахідкою своїй сестрі, а та в свою чергу ще кільком людям.

От тепер, здавалося справжнісіньке щастя – перетворилося на справжню катастрофу. Адже щодо Олександра відкрили кримінальне провадження, за те що він приховав знахідку. І до того ж власник того будинку також звернувся до правоохоронних органів і заявив, що робітник поцупив банку із десятьма тисячами доларів.

Швидше за все, йому буде призначено покарання у виді позбавлення волі, хоча по суті він і не винен.