Перейти до вмісту

І ось вони зараз сіли на шиї своїм мамам та голосно сперечаються, хто ж буде отримувати декретні гроші.

У мене є молодша сестра. Зовсім недавно вона вийшла заміж, а все тому, що чекала дитину.

Зараз розповім коротко про її чоловіка. Йому виповнилося 35 років, жодного разу не був одружений, завжди жив зі своєю мамою. Закінчив тільки 9 класів школи, в армію його не взяли, бо були якісь проблеми зі здоров’ям. Працював на невеличкому підприємстві охоронцем та паралельно вантажником. У спадок від бабусі отримав квартиру, яку вони з мамою здавали в оренду, на виручені гроші жили.

Коли він познайомився з моєю сестрою, то одразу сказав, що вона йому дуже сподобалося. А вже через місяць вони дізналися, що очікують на поповнення. Чоловік та мама були справді щасливі. Обговорили все і вирішили, що молодята будуть тепер жити у бабусиній квартирі. Сестра звільнився з роботи та стала готуватися до скромного весілля. Запросили тільки найближчих людей: батьків, сестер та братів.

На весіллі я дізналася про те, що чоловік сестри теж вирішив звільнитися з посади і тепер шукає роботу не на весь день. Грошима молодятам помагали матері з обох сторін. Вже на останньому місяці між молодими спалахнув неабиякий скандал. Чоловік сестри повідомив, що як тільки буде дитина, то одразу повинна шукати роботу, а він буде сидіти в декреті. Якщо буде так, як він захоче, то пропише дитину у квартирі, а інакше не пропише і її годувати не буде.

Він собі думав так, що буде спокійно жити на декреті гроші, а жінка піде назад працювати в магазин та заробляти виключно на свої потреби.

Читайте також Вирішила поговорити з чоловіком та дізнатися правду. Він нехотячи почав розповідати мені, що у нього вже давно є інша жінка. І оскільки тепер я про це знаю, то він збере всі свої речі та піде жити до неї.

Сестра не поділяє його думку, адже вона взагалі більше не хоче працювати. І ось вони зараз сіли на шиї своїм мамам та голосно сперечаються, хто ж буде отримувати декретні гроші. Я запропонувала сестрі оформляти декрет на себе та поїхати пожити до нашого батька в село. Нехай її чоловік побуде наодинці та подумає про свою поведінку. Поки вона не прийняла остаточного рішення. А я просто шокована.

Теща сварилася з зятем!

Вона намагалася пояснити йому, що потрібно влаштуватися на роботу та матеріально почати забезпечувати сім’ю, а дружина нехай оформляє на себе декретні! Але для того, щоб отримувати щомісячні виплати, потрібна прописка, а моя сестра прописана не в міста, а в селі. Виходить так, що чоловік повинен прописати її у себе. Але він навіть не хоче про таке думати, вважає, що вона потім захоче у нього забрати квартиру.

Що ж стосується роботи, то він твердо заявив, що зарплата в розмірі 10 тисяч йому не підходить, а ось якби була 30 тисяч, то обов’язково б працював, але в нашому провінційному місті немає таких зарплат! Він вважає, що сестра повинна переводити дитину на штучне харчування та йти працювати.

Всі проти такої позиції чоловіка, а сестра просто опустила руки. Її можна зараз зрозуміти, у неї розпочався післяпологовий стрес. Моя мама запропонувала моїй сестрі виїхати на деякий період в село, дитині буде корисне свіже повітря, а ледачий батько нехай шукає роботу! Так і зробили. Мама купила малюкові всі необхідні речі та продуктів на два місяці вперед. Зять далі сидить вдома, намагається знайти високооплачувану роботу. Я просто не знаю, що очікувати тепер від цієї ситуації.