Перейти до вмісту

І тільки після того, як Юля з сім’єю повернулись з моря, вона дізналася, що відпочивала з чоловіком та його коханкою

У літку, Юля разом з чоловіком та дітьми, запланували поїздку на море. Вирішили їхати машинами разом з друзями. Перед самим відїздом, Андрій сказав, що у друга появилися невідкладні справи на роботі, тому його дружина та дочка поїде з нами в машині.

Юля з розумінням поставилася до цього, адже дружба це святе. Коли друг не мав часу, то Андрій часто підзвозив його жінку з дитиною у лікарню. Відпочинок був прекрасний, діти мали кампанію, та й Юля знайшла собі нову співрозмовницю. Друг Андрія так і не приїхав на море, тому додому вони повернулися всі разом.

Читайте також: Соус з помідорів на зиму: ідеально підійте для борщу, піци та підливи

Пройшло трохи часу, і Юля дізналася, що не має у Андрія ніякого друга, а Наталя – це його коханка. І дитина також у них спільна. Оскільки Наталя теж хотіла провести літо біля моря, то Андрій вигадав таку просту історію про друга.

Юля не змогла пробачити чоловікові таку підлість, тому відразу подала на розлучення. Їй було дуже важко, вона забрала дітей і переїхала в інше місто, щоб хоч якось розвіятись і забути про цю історію. Там вона влаштувалася на роботу, діти пішли в садік, життя полегенько налагоджувалося. Згодом познайомилася з чудовим хлопцем, який кохає її та хоче взяти заміж. А Андрія, його коханка покинула і живе він холостяцьким життям, без жінки та дітей. Усе у житті повертається бумерангом …