fbpx

Відкрили квартиру і остовпіли. Меблі були брудні, деякі полички поламані, шпалери обідрані, плитка у ванній тріснута, дзеркало розбите.

Ми проживаємо в невеличкому містечку. Колись ми тяжкою працею заробили на власну двохкімнатну квартиру. Але з роботою в нашому містечку було досить складно, а тут друзі запропонували поїхати до них закордон та заробити гроші. Ми не роздумуючи погодилися на таку пропозицію. Син в нас вже дорослий і йому теж скоро знадобиться окреме житло. Чому б не скористатися даною можливістю? Вирішили поїхати цілою сім’єю. Квартиру ми вирішили не здавати, все-таки там був зроблений досить дорогий ремонт.

А тут несподівано молодша сестра мого чоловіка розповіла, що розлучилася, а жити їй зараз немає де, запропонувала на період нашої відсутності орендувати нашу квартиру. Але як брати з рідної людини гроші? Чоловік дуже сильно любить свою сестру і всіляко намагається підтримати, тому він запропонував їй свій варіант: жити у нас підтримувати чистоту і платити за квартплату.

Ми подалися закордон, звичайно, що було досить складно привикнути до нового місця проживання. Син навіть подружився з місцевими хлопцями. Чоловік і я влаштувалися на роботу, зарплата була зовсім не погана. Періодично ми телефонували сестрі чоловіка та питалися в неї, чи все добре.

Ми намагалися якомога більше економити, складали копійку до копійки. За весь період, поки ми тут жили, нам з чоловіком вдалося назбирати гроші на однокімнатну квартиру для нашого сина. Сестра знала, що ми цього тижня повернемося, але вже в дорозі ми відчули, що щось зовсім не добре відбувається: говорила вона стандартними фразами та періодично виключала свій телефон.

Ми приїхали додому і одразу здивувалися, що біля квартири не було нашого красивого килимка. Відкрили квартиру і остовпіли. Меблі були брудні, деякі полички поламані, шпалери обідрані, плитка у ванній тріснута, дзеркало розбите. Видно було, що хтось намагався все прибрати на швидку руку, але нічого не вдалося. З серванту забрали деяку посуду, постільна білизна теж кудись зникла.

Читайте також А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку. Виявляється, що він вже протягом трьох років успішно живе на дві сім’ї.

Одразу зателефонували сестрі, але вона не піднімала трубку. У поштовій скриньці лежала велика кількість платіжок, які ніхто навіть не збирався оплачувати. Вирішила сходити в магазин, щоб купити всі необхідні засоби для прибирання квартири, а моя сусідка на сходовій клітці зупинила мене і сказала: «Добре, що ви повернулися, бо тут просто творився жах». Запиталася одразу, про те, хто тут проживав. Як виявилося, моя сестра помирилася зі своїм колишнім чоловіком і переїхала жити назад до нього, але нашу квартиру вирішила здавати сім’ї з трьома дітьми та великою собакою. А потім, коли сім’я з’їхала, поселила сюди ще якусь молоду пару, яка на вихідних завжди запрошувала гостей. Сусіди часто через шум викликали дільничого.

Сестра мого чоловіка прийшла до нас наступного дня і з порогу сказала: «Вибачаюся, не встигла до кінця поприбирати». Я розсердилася: «Перестань мені брехати. Тобі було доручено приглядати за квартирою і ти на це погодилася. Яке ти право мала на те, щоб здавати її чужим людям?».

Сестра почала плакати та виправдовуватися, що їй дуже потрібні були гроші, ось тому вона вирішила так вчинити. Грошей, щоб відшкодувати всі завдані збитки вона зараз віддати не може, погасити комунальні платежі теж. Чоловік заступився за свою сестру, сказав, що в неї були сімейні обставини і нічого страшного не трапилося, зробимо косметичний ремонт і все доведемо до ладу.

Я його зовсім не розумію. З привезених нами грошей, не дам йому жодної копійки, щоб знову зробити ремонт в нашій квартирі. Ці гроші призначені для нашого сина. І де тепер взяти гроші на ремонт? Нехай сестра його віддає щомісяця половину своєї зарплати, поки ми все тут приведемо до ладу. Можете мені не вірити, але я думаю про те, щоб йти до суду, але прекрасно розумію, що тоді ми всі між собою пересваримося.

facebook