fbpx

Історія про кохання, двох молодих людей які хотіли прожити все життя разом, але доля розпорядилася по іншому.

Історія про кохання, двох молодих людей які хотіли прожити все життя разом, але доля розпорядилася по іншому. Юна дівчина на ім’я Адель і юнак Євген познайомилися у компанії, в товаристві друзів.

Перше враження було, якесь не дуже байдуже, хоча як людина і друг він їй подобався, Євген запропонував її зустрічатися на другий зустрічі, вона погодилася просто тому що вдома було нудно і нічим особливо зайнятися.

Перший поцілунок, ніжні обійми були так ніжні і чисті, щомісяця дарували одне одному подарунки. Знали чого хочуть одне від одного, ну звичайно до інтиму справа не доходила, знали що потрібно щоб пройшов час і досвід в інтереси спільні.

Читайте також: У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку.

Минуло 4 місяці, вони вирішили розбігтися, дізнатися як буде коли вони будуть не разом. Вона пішла вчитися і знайшла хлопця, але думки були назад повернути його, тому коли вона приїхала, пішла відразу ввечері до нього, хотіла з ним поговорити.

– Привіт мені треба з тобою поговорити!
– Мені нічого тобі сказати у мене є інша вже була!

Боляче було дізнатися те що обіцянка залишилися пилом. Адель довго просила щоб поговорив з нею, але, у нього не було до неї ніякого інтересу.

Минуло близько року вона вийшла заміж, добре жила. Коли вона приїхала в гості до батьків, йшла в магазин і зустріла його. Почуттів вже не було ніяких тільки спогади, він не міг відвести погляду, вийшла з магазину, Євген втік за Адель поговорити, але розмови так і не відбулося.

– Вибач мене Женя, але то у тебе немає часу, а тепер немає і у мене.

Треба не чекати що все буде готово тебе зустріти в обіймах, потрібно брати і робити, а не чекати того моменту якого може і не бути.

facebook