fbpx

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку.

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку.

Моя знайома Ольга, як-раз і познайомилася з чоловіком, як у пісні: «самотній  за п’ятдесят недоглянутий, що не бомж і не алкаш».

Ольга була заміжня, розлучилася, а створити нову сім’ю не планувала. Дісталося їй від колишнього чоловіка: руки розпускав, брехав. Правда мала від нього двох прекрасних дітей, яких виховала гідними людьми.

Читайте також  Останні кілька днів Андрій став ловити себе на думці, що після роботи його зовсім не тягне додому.

У п’ятдесят років Ольга виглядала моложаво, при цьому не відвідуючи дорогих фітнес-центрів, і без косметичних операцій і процедур. З Віктором Ольга познайомилася в Ощадбанку, де знімала гроші в банкоматі.

За нею зайняв чергу, як їй здалося, чоловік у віці, скромно одягнений і не респектабельний. Після того, як Ольга оплатила всі платежі, він ввічливо звернувся з проханням допомогти йому розібратися з реквізитами.

З Віктором було цікаво розмовляти, а на зовнішній вигляд Ольга не звертала уваги, і погодилася продовжити спілкування в кафе, де він замовив каву.

Знайомство з Віктором мало продовження, було багато спільних тем, і життєвих уроків, які їх об’єднали. Спілкуючись з Ольгою було видно, що ця жінка відчуває себе щасливою. Так вони і продовжили спільне життя удвох в 50 років.

facebook