Перейти до вмісту

Історія про нерозділене кохання. Як бідність стала на заваді щастя Тома

Сьогоднішня історія про дочку одного багатого чоловіка, яка не відповіла взаємністю на залицяння свого прихильника. Оскільки він не заробляв достатньо багато, щоб забезпечити їй розкішне життя до якого вона звикла. Через 10 років вони випадково зустрілися. Фінал цієї історії досить неочікуваний і є дуже повчальним.

Тому було 20 років, коли він познайомився з Рейчел. Молодий хлопець влаштувався на свою першу роботу прибиральником в офіс її батька. Том відразу закохався в дівчину, він не міг перестати дивитися на неї, завжди вітався та пробував говорити. Дівчина у відповідь була непривітною і вдавала, що не помічає його.

Одного разу Том набрався сміливості і вирішив розповісти про свої почуття. Його наміри були абсолютно чистими, але дівчина відштовхнула його та відповіла у грубій формі:”Я за один день витрачаю більше ніж ти заробляєш за місяць. Як ти міг подумати, що я пов’яжу своє життя з таким як ти. Я ніколи не зможу тебе покохати. Відчепись від мене та знайди когось свого рівня. Іди геть з фірми мого батька.”

Вона сказала це все так голосно, щоб усі навколо почули, як вона його принизила. Мрії хлопця розбилися на маленькі кусочки, серце майже перестало битися і він, плачучи, вибіг із офісу. Після цього ніхто більше його там не бачив.

Через 10 років ці двоє випадково зустрілися в торговому центрі. Вони вдвох ішли по коридору, коли несподівано зустрілися лицем один до одного. Вони були дуже здивованими. Дівчина миттєво впізнала хлопця.

“Привіт. Як справи? Знаєш, я вийшла заміж за розумного чоловіка, він заробляє 15 тисяч доларів в місяць. Ти колись отримував хоча би десяту частину цих коштів?” Том, почувши ці образливі слова, від жінки, яку він колись сильно кохав, ледве стримався і нічого не відповів.

Зненацька поруч з’явився чоловік дівчини. Він впізнав співрозмовника і ввічливо привітався. “Доброго вечора. Бачу ви вже познайомилися з моєю дружиною. Я – Картер. Дуже приємно бачити вас”. “Привіт Картер. Приємно бачити тебе знову” – відповів Том, намагаючись приховати свої почуття.

Потім Картер повернувся до своєї дружини і сказав:”Кохана дозволь тобі представити мого начальника. Він керує проектом над яким я працюю”.

Читайте також: Певні ознаки, які вказують на те, що ваша друга половинка полюбляє походеньки на сторону

Жінка була так здивована, що не могла підібрати слів. Том, повернувшись, сказав, що йому треба іти, оскільки в нього багато справ. Коли він пішов, молода пара ще довго вдивлялися в його слід.

Трохи оговтавшись від побаченого, жінка запитала:”Це твій начальник”. “Так мила, це мій начальник. Він дуже гарна та скромна людина, але життя було з ним доволі несправедливим. Кажуть, він був закоханий в одну дівчину, яка привселюдно присоромила його та принизила через його бідність. Тому він почав багато працювати. Оскільки він дуже розумний, то скоро домігся великого успіху. Зараз він заробляє мільйони доларів щорічно, але живе один. Здається, що та дівчина, яка його відштовхнула, розчарувала його в коханні на все життя. Уяви, що зараз би мала та дівчина, яка йому відмовила”.

Коли жінка залишилась на одинці, вона не могла стримати сліз після отриманого уроку життя. Герой нашої історії спромігся успіху своїми силами тільки заради кохання до дівчини, яка не відповіла йому взаємністю. Уявіть тільки, які вершини він би покорив, якщо би та, яку він так любив була би поруч з ним.