Перейти до вмісту

Історія про те як мама і тато йшли спати

Історія одного “прекрасного” жіночого вечора. Тепер я розумію, чому жінки живуть довше ніж чоловіки.
Мама і тато дивилися телевізор, як раптом мама сказала:
– Я втомилася, вже пізно, піду спати.
Замочила квасолю, витягла з морозилки м’ясо для завтрашнього борщу, перевірила, чи вистачить мюслі на сніданок, насипала цукор в цукерничці, розставила на столі тарілки на ранок, поклала біля кожної ложку, заправила кавоварку.

Повісила мокрі речі на сушарку і пришила відірваний гудзик. Зібрала іграшки, розкидані по всій вітальні, поставила телефон на зарядку.

 

Читайте також Я в ступорі. У нас все куплено, ресторан оплачений, гості запрошені, причому, з їхнього боку гостей в 2 рази більше!

Полила квіти, вставила новий пакет для сміття і поправила зім’ятий рушник.
Зітхнула, потягнулася і відправилася в спальню. На хвилинку зупинилася, щоб написати повідомлення вчительці, поклала гроші дитині на завтрашню екскурсію і дістала з-під стільця книжку, що впала. Потім вмилася, намазала обличчя кремом і почистила зуби.

– Хіба ти не пішла спати? – спитав тато.
– Іду, – відповіла мама.
Почистивши зуби, вона підлила води собаці в миску. Замкнула на ключ вхідні двері і вимкнула світло в коридорі. Заглянула до дітей, вимкнула у них світло і телевізор, підібрала з підлоги сорочку і шкарпетки і віднесла їх у кошик для брудної білизни.

Поговорила зі старшим сином, який все ще робив уроки. Добравшись до спальні, поставила будильник, приготувала речі на наступний ранок, привела в порядок взуття в передпокої і додала три пункти в список термінових справ.

У цей момент тато вимкнув телевізор і сказав: “Я пішов спати”. І, дійсно, не довго думаючи відправився в спальню.
Загалом, нічого особливого… Чому ж жінки живуть довше? Тому що не можуть піти завчасно: у них занадто багато справ…