Перейти до вмісту

Іван Петрович приніс п’ять тисяч доларів, тільки щоб Ілля його не видавав.

Ілля влаштувався на роботу на хорошу фірму. Взагалі туди важко влаштуватися, але чоловіку поталанило. Робота пов’язана з програмуванням. Взагалі Ілля добре розуміється на комп’ютерах.

Тому така робота йому до душі. Разом із ним працює чоловік. З розмови з ним Ілля зрозумів, що Іван Петрович працює з часу відкриття фірми.

Згодом Іван Петрович хвалився, що за цей період, що працює, він купив квартиру машину і нещодавно дачу. Далі мріє про поїздку на відпочинок за кордон.

Ілля подумав, що йому обіцяли гарну зарплату, але не настільки гарну, щоб за три роки купити все те. Він, як чесний працівник, виконував все так, як йому говорили. Але коли приходив зранку, бачив що деякі цифри в його звітах змінені. Спочатку не розумів. Хто може зайти в його комп’ютер. Але коли зіставив все, згадав, що Іван Петрович затримується на роботі якраз у ті дні, коли Ілля робить звіти.

Читайте також Його ключі не підходили. Нічого не розуміючи задзвонив у дзвінок.

Після ретельної перевірки нарешті зрозумів звідки в нього такі гроші. Виявляється він стабільно обкрадає фірму. Робить це так непомітно, що виявити важко. Просто в Іллі феноменальна пам’ять. Він запам’ятовує все, що зробив сам. Тому одного дня сказав про це Івану Петровичу. Якщо він і надалі буде підставляти Іллю, то чоловік все розкаже начальству.

Через годину Іван Петрович приніс п’ять тисяч доларів, тільки щоб Ілля його не видавав. Але хлопець мовчав. Іван Петрович дістав іще п’ять тисяч. Це ж треба так обманювати роботодавців. А Ілля все ламав голову, чому всіх його попередників звільняли, а Іван Петрович працює. Не став чекати, щоб і його звільнили. Про підставу розповів начальству.