Перейти до вмісту

Його батьки хотіли внука, умовляли. З дитиною зараз зовсім сама. Благо, мої батьки трішки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць на роботі. Зараз мені дитина не потрібна.

Зараз дитина мені не потрібна. Жалкую, що її маю. Чоловік весь час у рейсах.

Умовили нас його батьки, які хотіли внука. Появилась дівчинка, тепер вони не допомагають навіть!

Читайте такожТак от. Що мене дуже бентежить у зятеві Ромі – так це те, що він зовсім не дотримується наших прийнятих правил, традицій, забобонів.

Розписалися ми з чоловіком лише тому, що дізналися про дитину. Його батьки хотіли внука, умовляли. З дитиною зараз зовсім сама. Благо, мої батьки трішки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць на роботі. Зараз мені дитина не потрібна.

Шкодую, але вже як є.
З чоловіком живемо в квартирі з його батьками. Коли чоловік на роботі, я живу з моїми батьками. Чоловік тільки утримує нас матеріально. Моє життя круто змінилося після народження дитини.

Хочеться дитину віддати хоошим людям або в дитячий будинок, щоб не позбавляла мене свободи, але мої батьки проти мого рішення, погрожують вигнати з дому.

Зараз зриваюся на дитині, все їй виказую, материнський інстинкт так і не з’явився. Чоловік живе в своє задоволення, коли я з дитиною у батьків. Дитина на штучному вигодовуванні. Моя всвм порада – якщо не хочете народжувати, не народжуйте. Не йдіть на поводу у родичів!

Я ще не знаю, як вийду з усього цього, можливо, я звикну до дитини, але чи полюблю її справді – це навряд. І мужчину я поруч з собою хочу іншого або навіть ніякого.