Перейти до вмісту

Катерині дійсно не потрібна була допомога, адже поруч завжди була її мати.

От нещодавно в мене гостювала Катерина й розповіла про своє несправедливе життя:

– Я просто ніколи уявити не могла, що мої свекри на таке здатні! Заміський будинок, чотири квартири – все під три чорти! – плакала Катерина. – Залишили все одній людині, вони оформили всю нерухомість на молодшого брата чоловіка – Дмитра.

 

– А чого б це вони раптово прийняли таке рішення?

– Я сама нічого не розумію. Дмитро не має ні дружини, ні дітей, але тепер – багач на всю округу. Одна з квартир ще й в центрі столиці – уявляєш, які це гроші? Навіщо йому стільки, я просто не розумію, цікаво, що він з цим всім буде робити. А моєму чоловікові вони навіть дачу не залишили. Іван ходить засмучений, я ночами не сплю. Ми ж думали, що все буле по-справедливому.

Читайте також Данило детально розповів мені, що між моїм чоловіком Олексієм та Людмилою присутні романтичні відносини.

Сама Катерина в шлюбі вже понад 15 років, виховує з Іваном двоє дітей шкільного віку. З самого початку нова дружина не ладила зі свекрухою, адже матір намагалася лізти всі сфери їхнього життя. Постійно вчила Катерину, як правильно жити і вести домашнє господарство. То у невістки суп був не такий, то одяглася вона не пристойно.

– В мене є вже мама, навіщо мені ще одна, а її розмови мене лише дратували, то я ще тоді набралася терпіння і вказала їй місце. Сталося це коли появилась моя перша донька. Свекруха тоді приходила до нас щодня без попередження і постійно мене всього вчила. Я ні на хвилину не могла розслабитися. Я просто не відкривала їй двері багато разів, не брала телефон, не передзвонювала їй ніколи, нехай знає, що я зайнята. Так ми і припинили своє спілкування, лише вітали один одного на день народження та свята.

Катерині дійсно не потрібна була допомога, адже поруч завжди була її мати. Проживали вони буквально по-сусідству. От і виходило так, що дружила та сходилася Катерина лише зі своєю ріднею. Свекри ще до цього були забезпечені люди, але якраз в цей період розбагатіли ще більше, діти вже виросли, тому вони ні в чому собі не відмовляли – їздили по курортах, ходили по театрах, на концерти.

Ось так і відмежувалися від дітей, ніхто нікому не надокучав, і, здавалося, таке всім підходило.

В один вечір Іван прийшов з роботи і повідомив дружині цю “сумну” новину – батьки все майно переписують на його молодшого брата. Іван шокований, в нього ще кредит за квартиру не виплачений, а його брат буде мати купу грошей.

– А чому Дмитру? Він ніколи нічого не робив для батьків хорошого! Дітей не має, навіщо йому стільки того всього?

Катерину довгий час мучило то питання, і вона вирішила зателефонувати батькам чоловіка. Іван їй заборонив це робити, але несправедливість змусила дружину вчини по-своєму.

– Катерино, а ти що собі думала? – заявив спокійно відразу свекор своїй невістці. – З онуками ти нам не давала спілкуватися, не хотіла бачити нас в своєму домі. Через тебе ми припинили спілкуватися з рідним сином. Ви за ці роки стали для нас абсолютно чужі люди. А Дмитро не відходить від нас, в усьому допомагає, в роботі що не попрошу – все робить. Ви ж не знаєте, які проблеми у нас були за ці роки! Вам просто байдуже. Дмитро був поруч з нами завжди – навіть коли матері погано стало, а я був у відрядженні, то ночами біля її палати сидів. А Старший син Іван навіть не телефонує нам ніколи. Так що ви тепер від нас хочете?

Свекор попрощався і поклав слухавку. Тоді Катерина зрозуміла, що своїми ж руками позбавила чоловіка і дітей забезпеченого майбутнього. Вона ж думала, що всі кошти до них перейдуть, а тепер – вона назавжди все втратили. Отак якось вийшло в житті, відтоді Катя зі свекрами не розмовляє.