Перейти до вмісту

Кава і характер, чи є зв’язок?

 

Експерти стверджуют, що є зв’язок між тим, яку ви п’єте каву і вашим характером.

Насичений Еспресо

Якщо ваш співрозмовник замовив чашечку Еспресо, швидше за все, це прямолінійна людина. Він не буде юлити в розмові, дотримується консервативної точки зору і реально оцінює речі навколо. Таких людей важко переконати, якщо в них вже склався свій погляд на ситуацію.

Приймаючи рішення, любителі Еспресо часто керуються своїми принципами і висновками. З іншого боку, на таких людей завжди можна покластися, і якщо вони обіцяли вам свою допомогу, то обов’язково докладуть всіх зусиль щоб допомогти вам.

Ароматний Латте

Такий напій воліють люди, яких по праву можна назвати «душею компанії». Вони веселі, живі, товариські. Вечори найчастіше проводять у великому колі друзів і знайомих — де такі особи, там завжди веселощі.

Любителі Латте мають успіх у протилежної статі.  Вони люблять публічність, сцену і бути в центрі уваги.

Ніжний капучино

Легкий і з пишною пінкою… Капучино воліють романтичні натури. Такі люди мають добре серце, їх легко образити, вони відкриті і довірливі. Якщо ви найчастіше п’єте капучіно, то більшу частину часу живете емоціями, чесні з оточуючими і від інших чекаєте того ж. А ще,  до капучіно вони зазвичай замовляють щось солоденьке.

Читайте також: Хочете схуднути: прості і ефективні поради.

Демократичний американо

Такий напій подобається людям, які прагнуть взяти від життя все. Їх відрізняє раціональність і бажання досягти своєї мети найкоротшим шляхом. І, зазвичай, в них все виходить.

Американо надають перевагу представники богеми, власники спортивних авто і шанувальники вишуканої музики. А ось жити любителі цього напою відправляються подалі від центру міста, кудись на околицю, створивши свій власний світ, закритий від сторонніх.

Сидячи в кафе за чашкою кави, зверніть увагу на те, що замовив ваш співрозмовник. Може вгадаєте, який у нього характер.