fbpx

Кого із знаків Зодіаку найважче любити?

1. Діва

Ці люди завжди незалежні та самодостатні, а тому на стосунки вони дивляться лише здоровим глуздом. Переважно вони не вірять у любов, до речі, роблять це свідомо. Вони мають схильність тримати деяких людей на відстані, а все тому, щоб переконатись чи можна їм довіряти.

Проте, якщо Ви хочете полюбити Дів, то таке завдання буде точно не з легких. Діва, звичайно, може перемогти свої страхи і побоювання – стане прекрасним партнером. Але, як правило, для цього потрібен час. Так що запасайтесь терпінням і любов’ю.

2. Скорпіон

Ось це вже справжні королеви й королі: гарячі і темпераментні, то – холодні і відсторонені. Природно, що партнерові дуже складно їх «читати» їхні думки. Вони бувають імпульсивними та до ситуацій ставляться за принципом «з крайності в крайність».

Читайте також Свати сказали мені, що я зійшла з розуму, але одразу ж взялися організовувати весілля за мої гроші!

Скорпіон в любові може вимотати, як ніхто, тому більшість романів закінчуються однаково – розривом і новими розчаруваннями. Поки представники цього знака не стануть досить емоційно зрілими, щоб визначитися, кого і що хочуть, будувати з ними відносини – не варто.

3. Стрілець

Ті, хто носить цей знак є найбільш непередбачувані. Мабуть, складно знайти більш навіжених, імпульсивних і неповторних партнерів, адже стосунки з ними — не схожі ні на що, що ви переживали раніше. Це складно, але водночас – і неймовірно цікаво. Нудьгувати з ними вже точно не будете!

Стрільці постійно шукають і відкривають щось нове, вони не можуть жити без пригод і адреналіну. Тому для стосунків вони шукають таких же божевільних, як і вони!

4. Водолій

Представникам цього знака вкрай складно відкриватися і впускати у своє серце інших людей, а тому їх партнерам варто приготуватися до того, що до них дуже довго будуть придивлятися і вивчати, дотримуючись певної дистанції.

Річ у тім, що Водолію важливо переконатися в тому, що знайшли саме ту людину, перед якою можна бути вразливими і не боятися, що цим скористаються і заподіють біль. Тільки в такому випадку Водолій вирішується мало не на подвиг – піти ва-банк і нарешті по-справжньому закохатися.

facebook