fbpx

Свати сказали мені, що я зійшла з розуму, але одразу ж взялися організовувати весілля за мої гроші!

Я проживаю одна, чоловіка у мене немає, так склалися обставини. Проте є дорослий син — моя підтримка та опора. Моє життя було досить важке — з батьками я не спілкуюся, бо вони були проте, щоб я стала матір’ю без чоловіка. Я жила на орендованих квартирах, шукала будь-який підробіток, щоб у сина все було. Коли їх не стало — я успадкувала від них квартиру, але зараз молю у Бога пробачення за свої образи на них.

Всі труднощі зробили мене сильнішою. Ще з самого дитинства я повторювала своєму синові: «Що б не трапилося у твоєму житті, я завжди допоможу тобі порадою та ділом». Я завжди була поруч, якщо син відставав у навчанні, то шукала додаткову роботу та наймала йому репетиторів, або купувала йому на останні гроші подарунки, які він дуже хотів. Завдяки моїм зусиллям, він закінчив університет і пішов працювати у велику будівельну компанію.

Але як тільки він почав працювати, то вирішив одружитися. Наречена була з заможної родини, мій син набагато простіший. Свати не хотіли робити пишного весілля, сказали, що посидимо у невеличкому сімейному колі. Але я бачила, як засмутилася з цього приводу наречена. Вона завжди мріяла одягнути білу сукню. Вирішила я взяти кредит: 120 000 тисяч гривень на три роки, платити щомісячно потрібно було чотири тисячі. Розуміла, що важко буде, але нічого не вдієш.

Читайте також Людська недбалість та необережність, особливо, на дорозі може призвести до багатьох наслідків. Тож дякуйте Богові за те, що Ви добре доїхали і моліться про щасливу дорогу.

Свати сказали мені, що я зійшла з розуму, але одразу ж взялися організовувати весілля за мої гроші! Навіть почалися сварки: який фасон сукні обрати. Я тільки спостерігала, з якою швидкістю витрачаються мої гроші. Син дуже образився на мене за марнотратство. Найсмішнішим мені видалося те, що з нашого боку було лише 17 запрошених гостей, а з боку нареченої – 45! Але за все платила тільки я! Свати подарували молодим лабрадора, сказали — молоді його дуже хотіли.

На жаль, син та невістка не знайшли спільної мови одразу ж після весілля:не розрахували сили і потреби один одного. Всі намагалися їх помирити, але жодних успіхів не було. Син взяв квартиру в кредит якраз перед їх розлученням. Рік видався важким, через ситуацію в країні з роботою стало складно, пішла щомісячна заборгованість по кредиту, підпрацьовую всюди, де беруть. У сина нічого не прошу, тим більше у нього нове кохання з’явилося.

Вирішила, що потрібно поговорити зі своїми колишніми сватами. Взяла з собою всі чеки по весіллі, показала, що всі витрати були тільки з моєї сторони, попросила допомогти мені закінчити цей рік з виплатою. Вони мене спокійно вислухали і сказали, що з самого початку були проти великого весілля, тому платити вони нічого мені не будуть. Якщо ж вони не хотіли нічого святкувати, то навіщо запрошували стільки гостей?

Мене виставили за поріг. Я попросила їх нічого не розповідати моєму синові, адже він гадає, що я справляюся зі щомісячними виплатами. Верталася додому з важким серцем: сватів двоє, могли б мене підтримати та зрозуміти. Люди дуже люблять все безкоштовне. Мені так прикро! Я знаю, що я знайду вихід з ситуації, просто мені дуже не приємно, що нам на шляху зустрілися такі люди! Не важливо, що я тепер вже не їхня родичка. Колись вони спокійно користувалися моїми грошима, коли організовували весілля. Чому зі мною так несправедливо вчинили?

facebook