Стосунки

Коханка або дружина: кого частіше вибирають чоловіки і чому

Статистичні дані, як не дивно, на стороні дружин: згідно з сухими цифрами, близько сімдесяти відсотків чоловіків у результаті повертаються до своїх дружин, залишаючи коханку . Але так все ж відбувається не завжди: тридцять відсотків, що залишилися, в якості супутниці життя вибирають коханку, спішно розводившись із вже колишньою дружиною.

Одне можна сказати точно: чоловіки вибирають тих, з ким їм комфортно і зручно. Ніяка статистика не змусить чоловіка залишитися зі сварливою дружиною, яка не стежить за собою і не приділяє уваги чоловікові.

Читайте також:Домашній мармелад за 15 хвилин

Вибір більшості чоловіків пояснюється дуже просто, але, на жаль, причина, по якій гуляки, що не відбулися, вважають за краще коханкам законних дружин, останніх не обрадує: уся справа в звичці. Чоловікові банально некомфортно звикати до нової дами серця, і тому вибір у більшості випадків і падає на “звичну” партнерку.

Проте на рішення чоловіка можна вплинути.
Чи можна вплинути на ситуацію, якщо чоловік зробив вибір не на вашу користь
Як ми вже згадували раніше, чоловік не вибирає когось конкретного: статус пані його хвилює чи не в останню чергу. Як правило, представник сильної статі залишається з пані, з якою йому комфортно і добре. Відповідно, якщо чоловік оголосив, що йде до суперниці, все, що залишається робити вам — спробувати створити максимально комфортні умови, при яких чоловік вирішить, що ви, — та сама, з ким і треба залишитися.

Але не переборщите: за власну зайву поступливість, слухняність і бажання угождать, виконуючи будь-яке бажання благовірного, ви навряд чи скажете собі спасибі в майбутньому. Навіть якщо “війну” з суперницею вдасться виграти, чоловік, найімовірніше, звикне до минулого відношення, і відучити його від цього буде досить складно.

Як бачите, однозначно відповісти на питання, вибирають чоловіки коханок або дружин, навряд чи можливо: занадто багато що залежить від самого чоловіка і від зусиль, які прикладає жінка для того, щоб партнер залишився саме з нею.