Перейти до вмісту

Коханка

– Я одразу відчула, що в чоловіка хтось з’явився, – Аліна говорила тихо і спокійно, так, ніби йшлося про відтінки губної помади. – Він раптом почав затримуватися на роботі, а повернувшись, одразу йшов до ванної кімнати  спати. Мовляв, утомився.

На мене почав прикрикувати, хай що зроблю – усе не так. Я намагалася, як там вчать, борщі смачніші варити, одягати красиву білизну, пропонувати разом піти кудись. Ось тільки йому мої борщі й білизна стали «по барабану».

А я ще досить молода. Ми ж одружені всього шість років. Маленька донечка. Я й думаю: справа в тому, що чоловіка на посаді підвищили, став начальником, тому дівчата біля нього й закрутилися.

Провела розслідування, почитала смс, а там …«зефір у маслі» – аж занудило від такої ніжності! Пробила адресу «сонечка», прийшла до неї додому і прямо сказала: або ти з відділу мого чоловіка завтра звільняєшся і більше ви не бачитеся, або не дивуйся, якщо з тобою щось трапиться. Для переконливості розбила статуетку з зображенням якогось йога в передпокої…

Таки злякалася. Зникла. Правда, відчуття помсти й агресії так і не знайшло виходу. Прикрикую тепер на чоловіка. Зриваюся… Він став мені нецікавий, і я почала приймати залицяння інших. Одному з них, до речі, дуже подобається, як я варю борщ…

Читайте також Картопляна гармошка з шинкою і сиром

 

Тактика «пригрозити коханці» – для жінок авантюрних і самовпевнених, але більше нагадує ризиковану гру: через погрози і залякування можна й чоловіка втратити. Якщо коханка дурненька – просто проговориться. Якщо розумна – розіграє це, як козир: почне корчити з себе жертву. У будь-якому разі це негативно вплине на ваш імідж.

Тут як на рулетці грати: якщо вам пощастить, коханка зникне, якщо ні — доведеться воювати. А війна з коханкою, особливо затяжна, – це не метод. Тому що після перемоги будь-якої зі сторін чоловік відчуватиме себе військовополоненим. І постарається втекти від переможниці за першої ж нагоди.