Перейти до вмісту

Коханкою виявилася колега по роботі, як це часто буває, молода і приваблива жінка.

Її знайома Катя була в щасливому як здавалося шлюбі, троє дітей, розумних і красивих, чоловік на хорошій посаді, хороший достаток в сім’ї. Сама вона приваблива жінка, нехай і з зайвою вагою, та й господиня вона чудова. Чоловіка дуже любила і довіряла йому.

Але він раптом став підозрілим, то пізно повернеться, то з телефоном піде розмовляти в далеку кімнату надовго, то вечеряти відмовиться, грошей почав давати мало і під звіт, квіти і подарунки залишилися в далекому минулому.

В результаті підозри підтвердилися, вночі на телефон прийшла смс, коли чоловік спав  сном після банкету. Дружина не втрималася і подивилася, занадто багато підозр було останнім часом …

Коханкою виявилася колега по роботі, як це часто буває, молода і приваблива жінка. В смс було написано: «Коханий, солодких снів, побачимося на роботі, дуже сумую».

Це був страшний удар для Каті. Всі 12 років вона була надійним тилом для свого чоловіка, терпіла всі його зриви, народжувала йому дітей, оскільки він хотів велику сім’ю, кинула інститут і тепер все?

Вночі вона не змогла заснути, а на ранок не витримала і сунула телефон під ніс чоловікові. На подив він спокійно сприйняв новину, що дружина в курсі його коханки і знизав плечима.

Тоді Катя запитала: «Чому?». Відповідь її розчарувала: «Ти стала старою, товстою і непривабливою. І більше мене не збуджуєш. Але я дуже люблю дітей, та й з тобою мені добре і зручно, тому залишимо все як є».

Від такого відвертого цинізму Катя остовпіла.

Читайте також Як пізніше виявилося, його мама тут практично кожного дня, готує для синочка і прибирає

Всі роки починань, підтримки, виховання дітей перекреслив трьома фразами. Першою її реакція була кинути телефон в обличчя чоловікові, зібрати дітей і виїхати до мами. Але поміркувавши, зрозуміла це не вихід.

Тулитися в маминій однокімнатній квартирі вчотирьох, зривати дітей з престижної школи, залишити все нажите потом і працею… ні, тільки не це. Залишається терпіти і жити далі …