Перейти до вмісту

Колір яблук виявилося здатен впливати на їх корисні властивості

Про те, що всього одне яблуко в день може вберегти нас від походу до лікаря, відомо давно. Але ось які яблука найбільш корисні для організму червоні, жовті або зелені — встановили експерти.

Яблука, які відрізняються за кольором, мають різний смак і різний склад корисних речовин. Наприклад, в зелених яблуках міститься найбільша кількість хлорофілу. За даними медиків, вживання зелених яблук показано людям, що страждають алергічними реакціями. Так само яблука зеленого кольору допомагають впоратися зі шкідливими бактеріями, пригнічуючи їх зростання, покращуючи тим самим роботу травної системи. Однак наявністю великої кількості заліза ці плоди похвалитися не можуть

Читайте також Тільки тепер жінці не довелось тяжко працювати по ночах, щоб заробити на весілля, старші доньки переїхали до міста і змогли заробити грошей для сестри.

В процесі розщеплення і дозрівання яблук їх колір може змінюватися на жовтий. У яблуках з жовтою шкіркою міститься каротин, який і надає цим плодам відповідний колір. Експерти рекомендують людям, які мають проблеми в роботі жовчного міхура або печінки, звернути свою увагу саме на яблука жовтого кольору.

Для червоних яблук характерна наявність антоціанів, які захищають ці плоди від впливу ультрафіолетового кольору, пов’язуючи вільні радикали, що захищає таким чином наші клітини від передчасного старіння. Саме шкірка червоних яблук містить велику кількість вітаміну С і антиоксидантів.

Існує думка, що в яблуках червоного і жовтого кольору міститься підвищений вміст цукру, проте достовірно встановлено, що кількість вуглеводів в яблуках зеленого і жовтого кольору практично ідентична. До корисних властивостей яблук можна віднести здатність їх зміцнювати роботу і здоров’я мозку і серця, забезпечити нормальну роботу органів травлення, зміцнити наш імунітет і запобігти розвитку деяких захворювань (діабету, ожиріння, хвороб кишечника та ін.)