Історії

Коли дочка познайомила мене з своїм нареченим, я відчувала, що це не її людина. Я Олі говорила про це, старалася пояснити, але вона не хотіла мене слухати

Коли дочка познайомила мене з своїм нареченим, я відчувала, що це не її людина. Я її говорила, старалася пояснити, але вона не хотіла мене слухати. Тепер пожинаємо плоди, разом із донькою, адже майже колишній зять хоче забрати квартиру моїх батьків.

Оля відразу після інституту пішла працювати у невелику фірму. Там вона і познайомилася з Максимом. Коли вони почали зустрічатися, я попередила її, що Максим – ненадійна людина. Звичайно вона мене не послухала.

Молоді спочатку жили у нас. Та, на жаль, невдовзі нестало моєї мами, після неї нам залишилася її квартира. З чоловіком ми вирішили відразу записати квартиру на Олю, щоб у молодих було власне житло. Тепер Максим і Оля мають власне житло. Вони зробили ремонт, а згодом у них появився синочок.

Читайте також: Андрія я дуже сильно кохаю і хочу з ним створити сім’ю, але чи є у цьому сенс, якщо мене постійно ображатимуть, і чоловік, до того ж, не захоче мені нічого допомагати?

І тут Максима ніби підмінили. Він не допомагав Олі по господарству, з сином спілкувався по мінімуму, пояснюючи все тим, що він працює, а Оля сидить вдома. Згодом Максим став затримуватись на роботі, не відповідав на дзвінки… Дочка подала на розлучення.

З свої сторони я підтримала Олю. Чоловік же мій думав, що це просто сварка у молодих. Він був упевнений, що Максим вчинить, як і він вчинив би в подібній ситуації. Але з часом з’ясувалося, що Максим хоче ділити з Олею квартиру, яка дісталася їй у спадок, це шокувало навіть його. Максим це пояснив тим, що він робив у квартирі ремонти, і має повне право на неї.

Зараз іде суд, і ми сподіваємося виграти, адже майно, що дісталося у спадок, не ділиться. Я стараюся не нагадувати Олі, що я її попереджала перед весіллям про Максима. Надіюся, що у неї все складеться у житті, і вона буде щаслива …