Перейти до вмісту

Коли ми купили будинок, не знаю чому, але чоловік оформив його на свою маму. Я йому у всьому допомагаю і мені вистачає того, що він заробляє, але я думаю, що теж заслуговую на повагу

З Андрієм у шлюбі ми вже 10 років і виховуємо двох дітей. Після весілля ми жили дуже скромно, адже ми були із звичайних сімей, і всього досягати потрібно було власними руками. Спочатку ми жили на орендованій квартирі, а потім переїхали у квартиру моєї бабусі.

Поки Андрій намагався налагодити бізнес, я нас появилася дитина. Згодом він почав краще заробляти, а зараз ми вже дуже заможна сім’я і можемо собі дозволити жити в комфорті. Ми купили гарний будинок за містом, машину, і на море їздимо кожного літа. Все було добре до тих пір, поки чоловік не прийняв на роботу своїх рідних брата і сестру. Платить їм космічну зарплату, про що здогадуються й інші працівники.

Коли ми купили будинок, не знаю чому, але чоловік оформив його на свою маму. Мене обурила така несправедливість і я захотіла привезти свою маму до нас, оскільки в неї почалися проблеми зі здоров’ям. Так чоловік відмовляв, казав, що наймемо мамі доглядальницю, але нехай жити до нас вона не їде.

Читайте також: Сирна запіканка з яблуками

Зате про всіх своїх родичів він не перестає дбати, зараз їм йде велика частина доходів від бізнесу чоловіка. Мене просто обідно, що я йому в усьому допомагала, хоча, звичайно, більше займалася дітьми цей час. Але він спокійно доручає мені питання, які я вирішую з дня в день. Так чому він розпоряджається всім майном? Мені вистачає того, що він заробляє, але я думаю, що теж заслуговую на повагу.

Мені прикро за свою маму, ось так присвячуєш своє життя чоловікові, всі домашні обовязки береш на себе, щоб йому не завдавати клопотів, а потім ти в сім’ї ніхто.

Ось і не знаю, що робити з цією несправедливістю …