Перейти до вмісту

Коли син знайомив маму з дівчатами, то вона відразу запевнила, що не буде розмінювати свою квартиру на дві менші, адже вона з татом ціле життя працювали, щоб купити простору квартиру. Вна була впевнена, що всі дівчата, з якими зустрічається її син, з ним не з великої любові, а через квартиру

Ціле життя Наталя Мирославівна з своїм чоловіком важко працювала, щоб купити собі гарну квартиру. І настав той день, коли їхня мрія здійснилася. Вони зробили собі там гарний ремонт, купили дорогі меблі. От зараз вона вірить в те, що всі дівчата, з якими зустрічається її син, з ним не з великої любові, а через квартиру.

Навіть останні 2 дівчини покинули Олега, коли його мама запевнила, що не буде розмінювати свою квартиру на дві менші. Наталі Мирославівні було не шкода, однак вона прораховувала на декілька кроків наперед. Виходило так, що Олег отримає маленьку квартиру, в якій вони з дружиною довго точно не захочуть жити. Тоді вони її продадуть, а нову куплять в шлюбі. Сама ж Наталя хотіла, щоб житло належало виключно її синові.

Тому в розмові з Юлею, новою дівчиною Олега, вона не забула натякнути.

– Діти, якщо хочете одружуватися, то можете жити зі мною, але я квартиру розмінювати не буду, – запропонувала майбутня свекруха.

– Наталя Мирославівна, та що ви, мені якось не комфортно вас тут тіснити, Ми з Олегом орендуємо квартиру у мого дятька і будем жити двоє.

Читайте також: Картопляні зрази з грибами

Юля з дитинства знала, що зі свекрухою вона ніколи жити не буде, як і зі своєю мамою, яка досі її повчає. Тоді жінка зловила себе на думці, що Юля їй до душі, і вона навіть почала вірити в її почуття.

Відразу після весілля молоді пішли жити окремо, як сказала Юля. Згодом у них появився синочок й Юля пішла в декрет. Олег важко працював, що утримувати сім’ю. Тоді Наталя розуміла, що зараз дітям дуже важко й усіма силами намагалася їм допомогти. Купляла продукти, сиділа з онуком, однак на пенсію дуже не допоможеш.

Одного дня, Наталя вирішила знову запропонувати невістці, переїхати до неї, в тісноті та не в образі, як то кажуть, зате за квартиру платити не треба. Правда, син був проти такого рішення, адже боявся, що матір буде виживати його обраницю, як і попередніх дівчат. А Юлю він боїться втратити.

Не могла Наталя заспокоїтися і материнське серце взяло своє. Жінка самостійно продала квартиру й купила 2 кварири. Знала, що діти такий подарунок не приймуть, тому вирішила подарувати квартиру онукові на перший рік народження.

Юля з Олегом були в шоці від такого, адже жінка так боролася за свою квартиру, а потім самостійно її віддала. Так діти переїхали жити в подаровану двохкімнатну квартиру, а свекруха у маленьку однокімнатну.