Перейти до вмісту

Коли висловив свої претензії, знайомі ще й образилися на мене. Як то кажуть, з такими друзями і ворогів не потрібно.

Днями я випадково зустрів знайомого, з яким раніше ми досить добре спілкувалися. Зупинилися, поговорили. Ну і він запропонував зустрітися ввечері, посидіти в кафе сім’ями. Скільки років же років не бачились! Я погодився! Прийшов додому, повідомив дружині, але наш син погано себе почував і вона залишилась вдома. Я теж вагався, бо як я піду сам, але жінка відпустила, мовляв, вже як домовились, то домовились.

У кафе прийшов, коли там вже був мій старий знайомий зі своєю дружиною. І ще одна парочка, вірніше, трійця, так як вони прийшли зі своїм вже досить дорослим сином. Ну я думаю, чорт з ним і так можемо посидіти.

Скажу чесно, що посиділи ми досить гарно: поспілкувались, згадали молодість, сміялись. Кожен замовляв страви і випивку самостійно, а тому ми навіть не дивились хто що обирає.

О 23:00 вже закривався ресторан, а тому принесли рахунок і ми почали збиратись. Першими нас покинула раніше незнайома мені сім’я з дитиною сказавши моєму знайомому, Сергію, щоб він типу за них заплатив, а вони завтра з ним розрахуються.

Читайте також  Проте зовсім нещодавно, я зовсім випадково підслухала розмову мого чоловіка з найкращим другом, де йшлося якраз про сімейний бюджет

Все добре було до моменту розрахунку. Офіціантка принесла рахунок, а Сергій, бачачи, що я дістаю картку, запропонував заплатити за всіх, а він зранку мені перерахує гроші. Погодився, попередньо показавши йому рахунок.

Ми вийшли з кафе, трохи пройшлися, попрощалися і розійшлися по домівках.На наступний ранок прокидаюся. Дивлюся, висить СМС про нарахування коштів.Дивлюся суму. І вона мені відразу ж чимось не сподобалася. Беру калькулятор і рахую, розумію, що Сергій повернув мені дві третини від грошей, які я заплатив за наші посиденьки.

Тобто, нас було шестеро. І виходить, що я заплатив за двох! Я подумав, може у нього грошей просто не було, трохи пізніше закине — подумав я. Але вирішив упевнитися в цьому.

Набираю повідомлення:

— Привіт, старий. Як самопочуття? Нормально вчора дісталися? Гроші отримав, дякую. Коли решта закинеш?

Через п’ятнадцять хвилин приходить відповідь:

— Здоров, все ок. Що значить решту?

Пишу знову:

— Ну ти мені скинув за чотирьох …

Сергій пише:

— Ну правильно! Ми ж сім’ями збиралися! Три сім’ї. Я на трьох розділив. І віддав тобі.

Пишу ще раз :

— Хмм, цікаво, але я був один. Вас було двоє і ваших друзів — ще троє. Я ж не їв і не пив на двох. Я прийшов один і заплатити маю лише за себе.

— Ох і змінився ти! Он яким став! Я думав ти колишнім залишився, а тут таке розвів і нечесно повівся! Бог тобі суддя. Більше не пиши мені.

Після цього повідомлення, Сергій мені докинув решту грошей.