Перейти до вмісту

Коли Юра пішов в душ, я залізла в телефон і знайшла любовне листування з якоюсь Галиною.

Ми однокласники. Після випускного наші шляхи розійшлися, ми роз’їхалися в різні міста, а два роки тому випадково зустрілися на заручинах спільного друга.

Спалахнули почуття, ми стали зустрічатися, а потім і жити разом. Мені довелося піти з хорошої роботи і переїхати до нього в інше місто, але я про це анітрохи не шкодую. Спочатку все було просто ідеально – ми орендували хорошу квартиру, почали поступово в ній обживатися і будувати плани на подальше спільне життя.

Але з часом я стала помічати, що мій Юра все частіше затримується на роботі, потім почалися якісь відрядження в дивних місцях, куди неможливо додзвонитися. Я запідозрила, що у нього з’явилася жінка і вирішила їх простежити.

Я побачила його з якоюсь жінкою. Відразу показуватися їм на очі я не стала, вирішила подивитися, що буде далі. Вони купили якісь дитячі іграшки і поїхали до неї додому. У дворі гуляла бабуся з двома маленькими дівчатками (приблизно 4-5 років), і я, чесно кажучи, навіть заспокоїлася – подумала, що колега по роботі запросила в гості або щось в цьому роді.

Згадала, що до цього він мені говорив про чиєсь день народження, і поїхала собі спокійно додому. Але коли ввечері Юра сказав, що був з друзями в лазні, мої підозри спалахнули з новою силою.

Читайте також: Моя дружина в декреті перестала за собою стежити, та не хоче розвиватись. Мене це засмучує, колись була стрункою енергійною дівчиною з багатим внутрішнім світом і широким колом інтересів.

Коли Юра пішов в душ, я залізла в телефон і знайшла любовне листування з якоюсь Галиною. По світлині неважко було здогадатися, що це та сама мамочка двох дітей.

Я людина запальна і відразу ж вирішила вивести його на чисту воду. Він не став відпиратися і розповів, що спілкувався з цією жінкою ще до нашої зустрічі. Потім вони посварилися, і він вирішив почати нове життя зі мною. Коли вона про це дізналася, попросила приїхати і більше вже від себе не відпускала.

За словами Юри, його до неї тягне якась незрозуміла сила – головою розуміє, що зі мною йому буде краще, але все одно до неї їздить. Розмова вийшла дуже емоційною – я надавала йому ляпасів, і через деякий час Юра пообіцяв розлучитися зі своєю Галиною.

Вранці на роботі я отримала від нього СМС, що не може без неї жити і просить у мене вибачення за всю біль, яку він мені завдав. Поки я була на роботі, він забрав свої речі, тим самим давши зрозуміти, що між нами все скінчено. Ось сиджу тепер і ридаю в порожній квартирі в чужому місті і не знаю, що мені робити.