Перейти до вмісту

Моя дружина в декреті перестала за собою стежити, та не хоче розвиватись. Мене це засмучує, колись була стрункою енергійною дівчиною з багатим внутрішнім світом і широким колом інтересів.

У мене свій бізнес,  маю з коханою  двоє дітей. Заробляю непогано і цілком можу забезпечити сім’ю, але все ж хочу, щоб дружина вийшла на роботу.

Сидячи в декреті вона перетворилася в стару квочку, яка з ранку до вечора дивиться серіали і ток-шоу і зовсім перестала стежити за собою. Але ж колись була стрункою енергійною дівчиною з багатим внутрішнім світом і широким колом інтересів.

Так, вона готує, стежить за будинком і виховує дітей. Але ж все це можна організувати і без її участі – кошти дозволяють, та й діти вже підросли і не вимагають такої вже надмірної турботи.

Читайте також: «Мамочка, а та бабуся не гарна, вона мене залишила і сказала, що ти мене більше не любиш, і що я тягар у вашій родині»

Наталя – юрист за освітою, і я не раз пропонував їй знайти хорошу роботу. Але вона мені відповідає, що свого часу вже набігалася по судах і зараз хоче пожити собі на втіху. Мені не шкода, хай сидить вдома, якби вона з толком використовувала свій час. Я навіть сам їй пропонував записатися в басейн, фітнес чи якісь курси. Ну стільки професій нині цікавих, від дизайнера інтер’єрів до фронтенда. Інтернет же є, сиди і вчися. Але всі мої слова вона не сприймає серйозно – мовляв, я тобі двох дітей народила, а ти не цінуєш і т.д.

Ну не можу ж я сказати, що вона “розпаслася”, як свиня, і поговорити нам особливо немає про що. Про що з нею можна говорити, якщо вона з дому виходить тільки в магазин, до сусідки навпроти і з дітьми погуляти?

Наталю не цікавлять мої проблеми, а мене – її дурні серіали і плітки про наших спільних знайомих. Як коханка вона теж мене перестала влаштовувати – хочеться біля себе бачити доглянуту підтягнуту жінку в красивій білизні, а не бегемота в розтягнутій піжамі.