Перейти до вмісту

Колишній російський прем’єр-міністр Медведєв пригрозив Заходу. Він вважає санкцій проти Росії “незаконними”, а країни, які їх вводять, “ворожими”

Дмитро Медведєв, колишній російський прем’єр-міністр та президент, що п’ятий пакет санкцій, введених через розв’язану Росією Bійну в Україні, він вважає “незаконними”, а країни, які їх вводять, “ворожими”.

“У цьому випадку у держави, яка зазнала агресії, тобто у Росії, виникає право на індивідуальну та колективну оборону в рамках національного законодавства та міжнародного права. Ні в кого не має бути сумнівів, що Росія цим правом скористається у тих формах та межах, які вважатиме доречними”, — заявив Медведєв.

Читайте також: Про страшні та жорстокі знущання катів РФ над українськими дівчатами та хлопцями розповіла Людмила Денисова

Також він додав, що мета санкцій — радикально ослабити РФ та викликати невдоволення її владою з метою подальшого усунення.

Медведєв зазначив, що санкції також призводять до деградації міжнародного права і пригрозив, що Росія може порвати дипломатичні стосунки з рядом країн.