Перейти до вмісту

Про страшні та жорстокі знущання катів РФ над українськими дівчатами та хлопцями розповіла Людмила Денисова

Про страшні та жорстокі знущання катів РФ над українськими дівчатами та хлопцями розповіла Людмила Денисова.

“Рівень жорстокості армії терористів та катів РФ не знає меж – зґвалтовані діти. Немає такого місця ні на землі, ні в пеклі, де рашистські злочинці зможуть сховатися від розплати”, – заявила Денисова.

Денисова нагадала, що зґвалтування суворо заборонені статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

Читайте також: “Нам не злічити втрат, бо їх надміру, І не простити ворога повік…”

Також вона оприлюднила лист маленького хлопчика до мами, яку убили рашисти.

“Мамо, бажаю тобі щастя на небесах!”. Ці слова були у листі дев’ятирічного син, якого він написав своїй матері, яка була вбита російськими солдатами. Автомобіль, в якому вони їхали, розстріляли російські терористи-вбивці. Жінка загинула на місці, дитина застрягла в машині після аварії. Хлопчика врятували перехожі та забрали з собою у бомбосховище”, – написала Денісова у Facebook.

У Харківщині війська РФ довго катували, а потім спалили живцем цілу родину. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Telegram.

Тіла закатованих селян виявили на території приватного домоволодіння у підвальному приміщенні.

На даний час встановити особи загиблих неможливо, адже тіла сильно пошкоджені вогнем. Окупанти притягли у підвал шини та підпалили своїх бранців живцем.