Поради

Корисні продукти для жіночого організму

Продукти, які приносять користь нашому організму.

Авокадо

Авокадо, один з продуктів, який ефективно бориться зі старінням. Вона багате на антиоксиданти, які допомагають зменшити рівень поганого холестерину, який погано впливає на наш організм. Особливо добре його застосування в комплексі омолодження шкіри обличчя – авокадо володіє зволожуючим, живильним і підтягуючим дією.

 Кальцій

Кальцій необхідний для нормального функціонування серцевої, кровоносної, кровотворної та нервової систем. Якщо в організмі жінки недостатньо кальцію він не зможе функціонувати повноцінно.

Овес

Овес збагатить організм такими поживними речовинами, як: магній, клітковина, кремній та ще багато інших мікроелементів. Овес покращує самопочуття жінки та добре впливає на зовнішність.

Читайте також: Рецепт домашніх цукерок Рафаелло: ніжний та смачний десерт

Чорниця

Чорниця не тільки дуже смачна, але і дуже корисна та антивікова. Її бактерицидна дія сприяє усуненню запальних процесів в організмі, нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози, а це добре впливає на стан волосся і шкіри.

Лляна олія

Корисні жирні кислоти та фітоестрогени, в надлишку містяться всього в 1-2 чайних ложках цього продукту, подбають про здоров’я і чудовому зовнішньому вигляді волосся і шкіри, благотворно позначаться на функціонуванні імунної та репродуктивної систем. Лляна олія також добре підходить жінкам, які хочуть позбутися зайвої ваги.

Волоські горіхи

волоські горіхи добре борються з підвищеною кислотністю шлунка та проблемами з печінкою. Ядра горіхів позитивно впливають на роботу мозку, тому їх просто необхідно вживати людям, які працюють з аналізом та інформацією. Волоські горіхи – це чудова ідея для перекусу.