Корисні властивості гарбузового насіння для вашого здоров’я

Напене всі знають, що гарбузове насіння дуже корисне. Воно багате на вітаміни (А, В, С, К, Е, Д), містить цинк, залізо, калій, кальцій, магній, фосфор.

Дієтологи зазначають, що корисні елементи воно містить, тільки у сирому вигляді. Якщо ви смажете насінні, то при високій температурі воно втрача майже всі вітаміни та мінерали. Насіння є дуже калорійне, тому дієтологи радять не їсти насіння тим людям, які схильні до повноти або активно намагається скинути вагу. Людям, які хочу зберегти м’язову масу при схудненні, можна вживати 40 грамів насіння кожного дня. Гарбузове насіння насичує організм надовго, тому з його допомогою можна скоротити кількість перекусів до мінімуму.

Корисні властивості гарбузового насіння:

  • Зміцнює імунітет.

Селен і цинк, що містяться в продукті, допомагають у виробленні Т-лімфоцитів. Завдяки цьому організм добре бориться з вірусами та бактеріями.

  • Покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

В гарбузовому насінні мітяться вітаміни та жирні кислоти. Саме вони допомагають попередити виникнення вугрів, зморшок і розшаровування нігтів. Насіння добре сприяє росту волосся та збереженню молодості шкіри.

Також читайте: На заробітках Дмитро отримав гроші та багато можливостей, але втратив найголовніше

  • Нормалізує тиск.

В складі насіння міститься магній, залізо й калій , які знижують кров’яний тиск, зміцнюють артерії та запобігають таким захворюванням, як анемія й серцево-судинні патології.

  • Нормалізує вміст цукру в крові.

Так, як магній важливий для переробки цукру, тому за допомогою гарбузового насіння ми можемо регулювати рівень цукру в крові. Щоденне вживання насіння (150г)  покращує випорожнення,зміцнює кістки.

Протипоказання: 

1. Алергія

2. Підвищена кислотність шлунку

3. Каміння в нирках та печінці

4. Виразка або гастрит