Поради

Корисні властивості гвоздики. Я в обов’язковому порядку жую сушену гвоздику

Корисні властивості гвоздики:

1. Зменшить зубну біль

Гвоздика має місцеву анестезуючу властивість. Якщо у вас болить зуб, просто покладіть поруч з зубом гвоздику, вона допоможе зменшити зубну біль.

2. Покращить травлення

Так, як гвоздика здатна збільшувати секрецію ферментів, зменшувати газоутворення і усувати нудоту, то її можна використовува, коли у вас є проблеми з травленням. Кращий і самий смачний спосіб впоратися з цими проблемами – підсмажити бутончики гвоздики або розтерти їх в порошок.

 3. Покращить імунну систему

Завдяки гвоздиці, ви зможете збільшити в організмі кількість лейкоцитів. Вони, в свою чергу, допомагають нашому тілу боротися з різними роду інфекціями. Тому ми можемо її вживати для підтримки імунної системи.

 4. Печінка стане здоровішою

Гвоздика містить евгенол, який покращує функцію печінки. Завдяки цьому, спеція надасть вагому підтримку цього внутрішнього органу.

Читайте також: Вправи, які допоможуть позбутися від другого підборіддя та повернути бажаний контур обличчя

 5. Зменшить біль і запалення в організмі 

Гвоздика має болезаспокійливі і протизапальні властивості. Цю спецію ви можете вживати, як засіб від мігрені і головного болю. Вам потрібно проковтнути пару батончиків гвоздики або використовувати їх місцево.

 6. Знижує холестирин та тримає тиск у нормі

Гвоздика – це джерело поліфенолів номер один в світі. Саме вони дають змогу поліпшити стан нашого здоров’я. Наприклад, вони знижують рівень шкідливого холестерину, приводять у норму артеріальний тиск, покращують гнучкість артерій і збільшують термін життя.

 7. Покращиться стан кісток і суглобів

Гвозика багата на такі елементи, як марганець, евгенол і флавоноїди, завдяки цьому ви зможете покращити здоров’я кісток і суглобів. Всі ці речовини здатні збільшувати щільність кісткової тканини, брати участь у створенні нової, приносити корисні мінерали в наші кістки.