Перейти до вмісту

Корисні властивості сала. За і проти. За!

Сало — один з найбільш суперечливих продуктів в плані користі або шкоди для організму. Існує маса думок фахівців про вплив сала на здоров’я, причому доводять як позитивне, так і негативне. Сьогодні з’ясуємо, як сало впливає на жіночий організм і якщо воно дійсно корисно, то чим саме?

Данські вчені вважають, що шкода сала — дійсно міф, а для організму, зокрема жіночого, цей продукт має величезну користь. Йдеться, звичайно ж, про невеликі порції і не в щоденному раціоні. Шкода у сала теж є, як і у інших жирів, але лише у разі вкрай непомірного вживання цього дійсно смачного продукту.

Арахідонова кислота — найкорисніший компонент сала для жінок. Цей ненасичений жир позитивно впливає на роботу жіночого організму в цілому і, до речі, дуже дефіцитний. Арахідонова кислота виводить з організму токсини, підвищує імунітет (сало з часником — універсальна профілактика застуди), покращує обмін речовин і сприяє роботі мозку. Плюс до цього невеликі порції сала нормалізують функцію шлунково-кишкового тракту і позбавляють від типових проблем з травленням.

Читайте також: Смачна та соковита полуниця. Як вибрати?

Сало вважається відмінним джерелом корисних речовин для шкіри і волосся. Холін і ретинол, що входять до складу продукту, допомагають шкірі зберігати свіжість, а також надають волоссю природного блиску. Ряд вітамінів, що входять до складу звичайного свинячого сала, обов’язково присутні в жіночих шампунях, тож сумніватися в користі не доводиться. Сало, між іншим, можна не тільки їсти, а й робити з нього маски або змащувати волосся..

Також воно корисне навіть для жінок в положенні та є відмінним джерелом калорій для вагітних, а також допомагає поповнити запас необхідних жирів, що є природним процесом під час вагітності. До речі за допомогою сала можна і схуднути, як би це не парадоксально звучало. 20-30 грамів продукту фігурі не зашкодить, зате додасть почуття ситості .