Користь прогулянки для нашого здоров’я

Прогулянки на свіжому повітрі необхідні нашому організму. Втім, зазвичай у нас знаходяться більш важливі (як нам здається) справи. А на те, щоб просто пройтися осіннім парком – банально не залишається часу.

Прогулянки на свіжому повітрі необхідні нашому організму. Втім, зазвичай у нас знаходяться більш важливі (як нам здається) справи. А на те, щоб просто пройтися  парком – банально не залишається часу.

Прогулянка, як елемент розпорядку, є надійним засобом профілактики перевтоми. Вона дає  змогу у рухливих, спортивних іграх, праці, різнома­нітних фізичних вправах задовольняти свої потреби у рухах. Виконання фізичних вправ на свіжому повітрі посилює їх ефективність. Адже фізичне навантаження і свіже повітря зміцнюють здоров’я дітей, посилюють їх працездатність. Саме через це важливо раціонально організувати рухову діяльність  на прогулянці.

Читайте також:5 правил, які допоможуть правильно досягнути успіху та щастя.

Турбота про природу починається з екоусвідомленості. Відмова від пластику, розумне споживання ресурсів, стриманість у покупках… Як ще допомогти?

Дослідники кажуть, до списку треба включити те, що здається трохи парадоксальним, — частіше бувати на природі. Британські вчені провели опитування про зв’язок людей з природою і те, як на це почуття впливає частота контакту з нею. Результати показали: ті, хто щотижня буває у зелених зонах і відчуває зв’язок з природою, почувається краще і фізично, і психоемоційно. Але не тільки це: такі люди частіше приймають екологічні рішення.

Таким чином, повноцінне спілкування з природою, насичене пізнавальним інтересом і приємними переживаннями, викликає  загальний стан гармонії, душевної рівноваги. А це і є психічне здоров’я, що зміцнює організм загалом і є основою фізичного здоров’я.

А також прогулянка покращує сон
Довго не можеш заснути або часто прокидаєшся серед ночі? Заведи звичку вихолити на прогулянку ввечері.

Це допоможе тобі розслабитись, поспілкуватися з природою та скинути весь негатив прожитого дня. Після цього ти точно спатимеш, як немовля!

прогулянка фото

Оздоровлює усе тіло
Прогулянки оздоровлюють весь організм, оскільки стимулюють інтенсивний рух крові по судинах.

У результаті наші органи – печінка, серце, шлунок тощо ­– краше збагачуються необхідним киснем.

А хребет та суглоби під час ходьби отримують природний масаж.