Кожна нова людина, яка з’являється в нашому житті, має виконати свою місію

Кожна нова людина, яка з’являється в нашому житті, має виконати свою місію. І піти. І тримати її не треба — ось це і є пояснення всіх розлук в житті. Вона піде – ми залишаємося. І живемо далі. І йдемо вперед.

Для чого нам розлуки?
Не тягніть за собою та не прив’язуйте до себе людину, яка вас не цінує, яка порівнює вас з іншими. Цінуйте тих, хто поважає і любить вас. Не втрачайте себе! Люди приходять і йдуть, виконавши своє призначення.

Наважитися й піти — надзвичайно важлива і водночас трепетна річ. Але якщо ви витрачаєте даремно сили, щоб зміцнити стосунки з людиною, негідною цього, — відпустіть її.

Відпустіть всіх поганих і безсердечних людей, що вносять у ваше існування дискомфорт і розчарування. Йдіть від тих , хто змушує вас страждати.

Не тримайте поруч з собою людину, яка вас не цінує, не бачить ваших чеснот, постійно критикує. Струсіть з себе згубний вплив недоброзичливців і пліткарів. Не доводьте нікому власну цінність. Той, хто сам її розгляне без прикрас — оце і є ваша людина.

Будьте з тими , хто може розрадити в скрутну хвилину, і тримайтеся на відстані з тими, хто цілеспрямовано і можливо ненавмисно, але все таки вам шкодить.

Отже:

Ідіть, не замислюючись, від усіх, хто завдає вам моральної та матеріальної шкоди. Облиште все, що неможливо виправити та змінити.

Відстороніть себе від болю, негативу і зради. Але не забувайте, що вони існують у світі. Пам’ятайте , що страждання — це просто питання вибору.

Не обманюйте себе і не применшуйте справжній стан зі своїми токсичними стосунками тільки через страх самотності.

Пам’ятайте: ви і тільки ви можете встановлювати правила гри у своєму житті.

Читайте також:Як правильно захистити себе від негативної енергії

Біль, після якого залишаються шрами. Ми розпадаємося на шматочки, розчиняємося в чужій особистості, втрачаємо своє обличчя. Ми втрачаємо характер, рішучість, що лежать в основі нашого «я». В результаті страждає душевний стан. Тут не обов’язково бачити якісь зовнішні прояви. Процеси, що відбуваються всередині, непомітні. Тим вони і небезпечні. Адже ніхто не врятує, і ніхто не витягне вас з цього стану.

Виникає самотоксичність. Тоді, коли ми покірливо погоджуємося залежати від довколишніх умов.

Коли втрачаємо сутність , переставши думати про власні бажання і піддаємось на вмовляння чужих людей.

Коли знецінюємо власні думки , прагнення і досягнення.

Коли не займаємося об’єктивним самоаналізом.
Знайте: любов і дружба насправді існують.Будьте відкритими до нових людей у вашому житті та зумійте правильно засвоїти уроки , які нам приносять нові знайомі, потрібно розгледіти ці таємні послання, які послані нам для нашого досвіду, оскільки зрозуміючи це, ми зможемо оминути багато життєвих негараздів. Бережіть себе!