Як правильно захистити себе від негативної енергії

Кожному з нас приходилось відчувати на собі негативну енергію. Важливо знати, як захистити себе від негативної енергії людей.

Приплив позитивної енергії надає людині сили, гарний настрій, життєву активність. Дія негативної енергії абсолютно протилежна.

Побачити її не можна, але негативну дію відчувала на собі кожна людина, перебуваючи в якомусь неприємному місці або спілкуючись з ким-небудь. Звичайно, рівень чутливості у всіх різний, але люди, які добре вивчили себе, намагаються уникати подібних ситуацій.

Характерними ознаками впливу негативної енергії можуть бути такі відчуття:

– відчуття втоми і розбитості;
– знижена працездатність;
– нестача повітря, запаморочення;
– тривога, поганий настрій.

Якщо з’являється постійне джерело негативної енергії, то симптоми наростають  і можуть привести  до серйозних наслідків, які  забирають здоров’я і щастя.

Негативну енергію можуть викликати людські емоції і почуття: заздрість, ненависть, презирство, страх, ревнощі, вина, ворожість, зневага. Сюди можна додати стан переляку, паніки, страху, гніву, сумний настрій, безвір’я, нудьга, звичка відчувати себе нещасною. Люди самі створюють цілі потоки руйнівної негативної енергії, і вибратися з них буває дуже важко. Можна звинувачувати у своїх негараздах і проблемах кого завгодно, починаючи від членів сім’ї і закінчуючи світовою політикою, але насправді оточення лише повертає особистий негатив.

Є багато джерел негативної енергії, що надходить до нас з навколишнього простору:

– місця скупчення людей – натовп, вечірки, робота;
– спілкування з хворими людьми;
– спілкування з токсичними людьми, схильними до скептицизму та критики;
– джерела масової інформації;
– будівлі і місця, наповнені негативною енергетикою.

Не всі люди схильні до негативного енергетичного впливу – є від природи стресостійкі сильні особистості, які досягають успіху в житті і не засмучуються через дрібниці. Вони не схильні прислухатися до думки і зауважень некомпетентних людей, коли впевнені у своїй правоті.

В першу чергу потрібно  навчитися контролювати свої емоції, а якщо вас провокують – реагувати усвідомлено, не забуваючи про почуття гідності і не опускатися до рівня кривдника. Відповідаючи грубістю на хамство, закочуючи істерику, ви несвідомо підживлюєте енергетичних вампірів, яким тільки й треба отримати порцію вилитої енергії.

Жити усвідомлено – значить, вберегти свої нерви і зберегти здоров’я. Не треба боятися критики і залежати від чужої думки,  потрібно навчитися говорити «ні».

Є негативні люди, які постійно скаржаться іншим на своє життя, зациклені на проблемах, звинувачують всіх навколо, завжди незадоволені і при цьому чекають співчуття від співрозмовника, якраз від таких людей потрібно триматися подалі і звести спілкування до мінімуму.

Якщо немає можливості різко припинити розмову, постарайтеся змінити тему, задавши інше питання. Можна скористатися фразами: «Я вірю, що ти вирішиш всі свої проблеми», «Що ти хочеш зробити?». Це може нейтралізувати настирливого скиглія.

Читайте також:Жінки , які відмовляються від усього в житті заради дітей

Інстинктивно відчувши біля себе людей з негативною енергією, спробуйте подумки відсторонитися і уявити себе в іншому місці, де вам добре і спокійно.

Уникайте конфліктів і сварок у громадському транспорті, в чергах, на роботі, залишаючись доброзичливими і привітними, щоб не брати на себе чужий негатив. Іноді навіть можна сказати якусь дурницю, щоб розрядити напружену обстановку.

Не варто ділитися з іншими своїми планами та успіхами, посвячувати в особисте життя, тобто тримати душу навстіж. Люди по своїй природі заздрісні.

Якщо відчуваєте під час спілкування ворожість по відношенню до вас, скористайтеся прийомом замкнення свого біополя, перехрестивши руки і ноги.

Слово, вважається потужною енергетичною силою. І замовляння, молитви завжди застосовувались для захисту від негативних людей. Їх треба вимовляти перед виходом з будинку або повертаючись додому.

Обереги, амулети можуть стати гарним захистом від негативу на роботі, в людному місці. Це можуть бути хрестик, кільце, ладанка, куплені в церкві. Віруючим людям корисно регулярно ходити в церкву, щоб очистити себе від поганої енергетики.

Після складного робочого дня добре відразу прийняти душ, а раз в тиждень рекомендується приймати сольову ванну. Священики радять вмиватися і обтирати тіло вранці і ввечері святою водою, читаючи молитву. Це буде надійним захистом від порчі.

Для відновлення душевного спокою треба більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти біля природних водойм. Природа чудово очищає від негативу і заряджає позитивною енергією.

Вибирайте людей з якими ви спілкуєтесь , проводьте час з людьми, у яких позитивна енергетика, які радіють життю, адже такі люди здатні випромінювати свою сонячну енергетику навкруги, щоб інші люди також спілкуючись з ними, могли наповнюватись силою та життєрадістю! Бережіть себе!