Перейти до вмісту

Кожна річ у нашому домі має енергетичне поле та викликає в нас якісь асоціації. Якщо людину оточують речі, які пов’язані з сумними подіями чи викликають неприємні спогади, їх варто позбутися

Кожна річ у нашому домі має енергетичне поле та викликає в нас якісь асоціації. Якщо людину оточують речі, які пов’язані з сумними подіями чи викликають неприємні спогади, їх варто позбутися. Повірте, все матеріальне можна замінити, купити, головне, щоб вам було комфортно.

Психологи рекомендують час від часу робити своєрідну «чистку» оселі, викидаючи все непотрібне, зламане, старе, зіпсоване. Вважається, що ці речі притягують невдачі та бідність. Наводячи лад між речами, ви наводите лад в думках, діях.

Є речі, які не тільки не приносять користі, але й можуть нашкодити своєму власнику.

Годинник, що перестав працювати негайно треба викинути. Призначення годинника – вимірювати час, який не зупиняється. Поганою прикметою буде зберігати зламаним цей пристрій, адже він вже нічого не вимірює.

Читайте також Коли малий ступив перші кроки, чоловік несподівано сказав, що це не його дитина, бо хлопчик зовсім на нього не подібний.

Надщерблений посуд, тріснуте дзеркало, розбита віконна шиба – ніби діра у вашому енергетичному просторі. Скляні вироби мають бути цілі. Не варто склеювати вазу чи кружку. Це, по-перше, не має естетичного вигляду, по-друге, несе шкоду.

Зіпсовані, старі, забуті речі притягують бідність. Зламані меблі, малий чи зношений одяг, взуття, речі, якими ви давно не користувалися не принесуть в дім гармонію. Їх треба позбутися.

Якщо від парних речей загубилась друга половинка, їм пора на смітник. Ніколи не зберігайте одну туфельку, одну сережку. Це ніби уособлює втрату чогось. Не шкодуйте за такими речами.

Віник вважається символом достатку. Він має бути новим і не зламаним. Якщо цей предмет вже в не дуже гарному стані – викиньте його.