Перейти до вмісту

Лариса не влаштовувала істерику, не рвала волосся суперниці, мовчки розвернулася й пішла з дітьми святкувати

Вранці відправляють дітей до школи, а самі на роботу. Увечері дружина готує вечерю, поки діти роблять домашнє завдання, а чоловік займається своїми справами. І так кожен день. Ніякого різноманіття, одна буденність.

 

Від бурхливого пристрасного кохання молодих людей не залишилося й сліду. Побут погасив пристрасть у стосунках. Чоловікові остогидла дружина, що весь час не в гуморі або заклопотана якимось домашніми справами. Ну хоч би раз звернула увагу й на чоловіку. Він теж, між іншим, потребує її уваги та ласки.

Читайте також Чоловік обережно зайшов до кімнати, впав біля ліжка коханої та благав прощення.

Нещодавно на підприємство прийшла молоденька стажистка Анжела. Виглядала дуже молодо, років на 23 не більше. Сашко навіть побився об заклад зі своїми товаришами на те, скільки ж цій красуні років.

У відділі кадрів мила Світлана повідомила, що дівчині 26, вона не заміжня, дітей немає. Для Олександра це було ніби зеленим світлом. Декілька місяців вони обмінювалися поглядами та невинним фліртом. Чоловік ніяк не міг викинути нову колегу з голови, хоча прекрасно пам’ятав про дружину та дітей.

Анжела успішно пройшла стажування, тож її прийняли на роботу. В честь такої події вона запросила колег до місцевого бару відсвяткувати. Усі гарно відпочивали, пили міцні напої. Заграла повільна музика, Олександр запросив Анжелу на танець.

Ту ніч Сашко провів зі своєю колегою. Під ранок тихо повернувся додому до дружини. Лариса спала в їхньому ліжку така красива та невинна. Чоловіку стало соромно за свій вчинок, він твердо вирішив, що це було один єдиний раз.

Та не встиг він прийти на роботу, як знову чоловічі інстинкти взяли гору. Вечір він провів у обіймах Анжели. Відтоді чоловік почав пізно приходити додому та одразу біг в душ й спати. Лариса ні про ще не запитувала, складалося враження, що вона просто ігнорує Сашка.

 

Вони перестали розмовляти, розповідати один одному як пройшов день, разом дивитися смішні відео перед сном. Жили як чужі люди, сусіди й ті рідніші. Діти ж навпаки з нетерпінням чекали на повернення батька та кожного разу кидалися йому в обійми.

Не помічав чоловік своїх дітей, не хотів бачити змін у дружині, її суму та розпачу. Вся його увага була прикута до коханки.

Лариса готувалася до святкування дня Іринки. Замовила гарний торт, кульки, купила подарунок. Вранці попросила чоловіка не затримуватися та після роботи одразу їхати в дитяче кафе. «Хоч заради Іринки прийди сьогодні раніше з роботи» – сказала дружина чоловіку.

Наближався вечір, жінка з дітьми заїхала в кондитерську забрати торт й побачила, як її чоловік мило годував із ложечки свою коханку, а вона його у відповідь цілувала. Сашко одразу побачив дружину та дітей.

Лариса не влаштовувала істерику, не рвала волосся суперниці, мовчки розвернулася й пішла з дітьми святкувати. А діти не розуміючи, що відбувається, постійно питали, хто ця тітка, що цілувала тата?

Коли вони повернулися додому, то речей Сашка уже не було. Лариса почала плакати, Іринка також, а маленький Сашуня заспокоював своїх дівчат та обіцяв їх захищати.