Перейти до вмісту

Чоловік обережно зайшов до кімнати, впав біля ліжка коханої та благав прощення.

Ділові зустрічі, робочі поїздки, переговори з потенційними партнерами – ці двоє проводили дуже багато часу разом, але про роман й мови бути не могло. На фірмі Влада було строге правило: жодних робочих стосунків.

Все змінилося після святкування Нового року. Начальник запросив своїх підлеглих відсвяткувати разом у місцевому ресторані. Таня була надзвичайно привабливою. Влад не міг відірвати від неї погляду.

Той вечір вони провели разом. Не відходили один від одного ні на мить. Сиділи поруч за столом, обмінювалися звабливими поглядами та багато танцювали. Ранок Таня зустріла у спальні свого начальника.

Між двома людьми зародилася не просто пристрасть – це було кохання. Через пів року вони одружилися. В честь такої події Влад вирішив придбати нову простору квартиру. Затіяли ремонт, Таня контролювала усі процеси, поки чоловік був на роботі. Так за домашніми турботами пристрасть зникла, а кохання ледь жевріло.

На разі Влад працював над новим кошторисним проєктом, тому частенько затримувався допізна. «Всіх грошей не заробиш» – говорила йому дружина, якій так бракувало його уваги, але Влад був надто зациклений на фінансах.

Читайте також Як переконався малий, світ все-таки не без добрих людей.

Одного вечора дружина поспішала до магазину, щоб встигнути купити продукти на вечерю. Коли перебігала пішохідний перехід, потрапила під колеса авто.

Прийшла до тями вже в палаті лікарні. Усе тіло сильно боліло від пошкоджень. До палати зайшов лікар та повідомив, що дівчині сильно пощастило, але доведеться витратити багато сил та часу на реабілітацію. Була ще одна новина: лікар повідомив Тані про дитину. «Ми зробимо все можливе, щоб врятувати вашу дитину»

–А де Влад, він в коридорі? – заклопотано запитала пацієнтка.

Медична сестра сказала, що вони намагалися додзвонитися до Таніного чоловіка, але він не брав слухавку. Від усього пережитого та почутого дівчина не могла знайти собі місця.

Влад же тим часом спокійно займався документами на роботі, а потім вирішив заскочити до місцевого паба перекусити. Зустрів там свого товариша, слово за слово розговорилися, повернувся додому чоловік вже пізно вночі. Думав, що доведеться зараз виправдовуватися перед дружиною, але у квартирі, на диво, було тихо.

«Мабуть, спить», подумав чоловік та ліг у вітальні, щоб не будити дружину. Вранці пішов до спальні, але дружини там не побачив й ліжко було заправлене. Таня ніколи так раніше не робила, як би сильно не злилася. В душі чоловіка закралися тривожні нотки.

Він помчав на роботу, але дружини й там не було, її ніхто не бачив від учорашнього дня. Щось сталося! У чоловіка розпочалася внутрішня паніка. Він намагався зібратися з думками та зрозуміти що робити і де шукати дружину. Тремтячими руками чоловік почав набирати усі відділення швидкої допомоги й таки знайшов дружину.

Він не їхав, а мчав у лікарню та винен себе за те, що не поруч з дружиною. Благав бога, щоб тільки все було добре. У приймальні йому повідомили, що Таня потрапила в аварію, її стану нічого не загрожує. Чоловік обережно зайшов до кімнати, впав біля ліжка коханої та благав прощення.