Перейти до вмісту

Лідери G7 обіцяють безстроково підтримувати Україну у viйні з РФ – ЗМІ

Лідери країн “Великої сімки” у підсумковій заяві саміту хочуть оголосити про своє зобов’язання надавати безстрокову підтримку Україні для її захисту проти російської агресії.

Про це пише Bloomberg, який ознайомився із проектом заяви.

“Ми продовжимо надавати фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку і будемо на боці України стільки, скільки знадобиться”, – йдеться у документі.

Це формулювання важливе на тлі заяв окремих країн, зокрема Німеччини та Франції, про відкритість переговорів щодо припинення вогню між Україною та Росією.

Крім того, за даними Bloomberg, лідери “Великої сімки” обговорюють можливість використати на підтримку України податкові доходи.

 

 

Читайте також: Що треба зробити з кефіром, щоб оладки вийшли дуже пишними

 

Як відомо, у Німеччині в неділю 26 червня розпочався саміт лідерів Групи семи. На зустріч у замку Ельмау у баварських Альпах прибули лідери США, Канади, Німеччини, Франції, Британії, Італії та Японії.

Перед самітом Джонсон застеріг від послаблення підтримки України, наголосивши, що країна зараз захищає не лише власну свободу.

Крім того, прем’єр Великобританії спільно з французьким президентом Емманюелем Макроном вбачає підстави для досягнення перелому у viйні в Україні.