Перейти до вмісту

Лікарі їй повідомили, що для того, щоб виходити дитину потрібно багато грошей і часу.

Мене направили у палату для трьох жінок. Я була сама. Через годину привезли одну жінку. Висока красива брюнетка із мініатюрним животиком, як на шостому місяці. От тільки у неї був вже дев’ятий місяць.

Ще через годину до нас підселили третю. Середнього зросту блондинка із  великим животом. Ще більшим, ніж мій. Виявилося, що вона на сьомому місяці. Між жінками одразу виникла неприязнь. Зранку ми з першою жінкою вже лежали в палаті із малюками, а от третьої жінки не було.

Читайте також Вона не просто виставила молоду дівчину з дитиною на вулицю, а й поскаржилася в служби опіки на неблагополучну матір

Ми розговорилися, і виявилося, що доки ця жінка лежала в лікарні для збереження її чоловік їй зрадив. Зрадив з цією третьою, яка була з нами в палаті.

Чоловік жінки розкаявся і вона не хотіла руйнувати свою сім’ю, тому й пробачила йому.

Пізніше Наталія прийшла до палати вже без живота, зібрала свої речі і зникла.

Пізніше з’ясувалося, що її дитина появилась передчасно із крихітною вагою і багатьма проблемами. Жінка написала відмову від малюка і втекла. Лікарі їй повідомили, що для того, щоб виходити дитину потрібно багато грошей і часу.

Моя сусідка по палаті зателефонувала до чоловіка і повідомила йому ситуацію і сказала, що хоче забрати з пологового двох його дітей. Уявляєте?! Оце материнське серце.

В день виписки її зустрів чоловік із однією дитиною, а другу вони змогли забрати лише через три місяці. Зараз ми часто зустрічаємося в парку із малюками.